Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

ГУДЗЬ Андрій Степанович

Головний лікар

Лікар вищої категорії, професор, доктор медичних наук, керівник кафедри офтальмології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, голова Львівського обласного товариства офтальмологів, член численних міжнародних організацій. Автор понад 100 наукових праць у галузі офтальмології, опублікованих в українських та закордонних виданнях.

Освіта і наукова діяльність

У 1983-1989 рр. навчався у Львівському державному медичному університеті. З 2004 р. і до сьогодні очолює  кафедру офтальмології з курсом очних хвороб факультету післядипломної освіти Львівського національного університету імені Данила Галицького, є науковим керівником Львівського обласного центру мікрохірургії ока. У 2014 р. захистив докторську дисертацію.

Cтажувався за кордоном, зокрема у Австрії, Польщі, Швеції, Фінляндії, Франції, Великобританії, Німеччині, Данії, Іспанії, Туреччині, Росії, Китаї, США, Португалії, Італії, Канаді, Норвегії, Аргентині, Бразилії.  

Нововведення у сфері офтальмології та практичний досвід

У 1994 р. вперше в Україні впровадив методи безшовної хірургії катаракти, одномоментні операції з приводу оперування катаракти та корекції астигматизму, у 1997 р. одним із перших в Україні застосував метод факоемульсифікації, здійснив одномоментну факоемульсифікацію і корекцію астигматизму.

У 1998 р. одним із перших у Західному регіоні здійснив безшовну факоемульсифікацію з імплантацією гнучкого штучного кришталика. У 2000 р. вперше у Західному регіоні впровадив лазерні операції при глаукомі, катаракті, захворюванні сітківки; у 2002 р. застосував імплантацію "жовтих" інтраокулярних лінз (ІОЛ) при факоемульсифікації катаракти.

У 2002 р. одним із перших в Україні імплантував мультифокальні ІОЛ; у 2006 р. - виконав вторинну імплантацію ІОЛ для корекції астигматизму.

У 2004-2005 роках приймав участь у показових операціях "Жива хірургія", які проходили у містах Київ, Загреб (Хорватія) у рамках Міжнародного з’їзду офтальмологів.

З 2006 р. співпрацював із провідними офтальмологічними центрами України: "Новий зір" (Хмельницький), "Ексімер" (Київ), "Visus Exclusive" (Мукачево), "Лазер Плюс" (Львів), "Центр хірургії ока професора Загурського" (Луцьк).

За час професійної діяльності виконав понад 45 000 успішних операцій.

Нагороди

Нагороджений відзнакою Товариства офтальмологів України за впровадження новітніх технологій в мікрохірургії ока.

Членство в професійних товариствах

  • Член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів
  • Член Європейського товариства вітреоретинальних хірургів
  • Голова Львівського обласного товариства офтальмологів
  • Член Асоціації офтальмологів-нейроофтальмологів, глаукоматологів України
  • Член Асоціації офтальмологів України
  • Член Товариства дитячих офтальмологів України