Logo Alt
(032) 244 70 70
(050) 804 70 70
вул. Наукова 96 Б

Офтальмологічна клініка „ВІЗЕКС”: подивитися на світ по-новому – це можливо!

Спеціалізована офтальмологічна клініка „ВІЗЕКС”, що на вул. Науковій, 96Б  у м. Львові, – це профільна клініка, яка володіє унікальним комплексом сучасного діагностичного та лікувального обладнання, даючи змогу швидко та якісно обстежувати пацієнтів і здійснювати найскладніші мікрохірургічні втручання. Сьогодні клініка «ВІЗЕКС» з приємністю відчиняє двері львів’янам та гостям міста.
Діагностичне обладнання клініки дозволяє виявити захворювання органів зору навіть на ранніх стадіях – саме тоді, коли зір ще не зазнав незворотних змін і  лікування є максимально ефективним. Багатофункціональний діагностичний прилад „Nidek OPD-Scan II” піднімає діагностику оптичної системи ока на принципово вищий рівень, а саме – не лише аналізує заломлюючу силу ока (рефракцію), а й визначає особливості кривизни топографії рогівки, аналізує дані хвильової діаграми, кератометрії, візуалізує формування зображення і на високотехнологічному рівні, дозволяє діагностувати здорові очі і ті, що мають високі аберації. Технологія реалізована в „OPD-Scan II” здійснила революцію у сучасній офтальмології, адже таке  комплексне обстеження дає унікальну можливість об”єктивно оцінити якість зору пацієнта.
З метою досягнення максимально точних і стабільних результатів при проведенні мікрохірургічних операцій (з приводу катаракти, глаукоми, вітреоретинальної патології) лікарі клініки використовують обладнання світових виробників спеціалізованого медичного обладнання cвіту („Carl Zeiss Meditec”, Німеччина; „Alcon”, США), яке дозволяє максимально ефективно відновити функції ока, тобто, без перебільшення, здійснити чудо.

„ВІЗЕКС”: з думкою про пацієнта
У «ВІЗЕКС» особливого значення надають комплексному діагностичному обстеженню, яке є першим і найбільш важливим фактором, який зумовлює вибір подальшої тактики лікування. Діагностичне устаткування останнього покоління з високоточною оптичною системою лінз дозволяє максимально точно виміряти необхідні параметри ока: порушення рефракції (далекозоркість, короткозорість та астигматизм), катаракту, глаукому, захворювання сітківки (дистрофії, розриви, відшарування), хвороби зорового нерва, запальні захворювання тощо.
Після завершення діагностики, пацієнт має унікальну нагоду ознайомитись із результатами  власних діагностичних обстежень за допомогою сучасних візуалізаційних технологій.  Лікар-офтальмолог детально розповідає про перебіг захворювання на основі отриманих результатів та паралельно пропонує пацієнту наочно оглянути анатомічний стан свого ока, проектуючи зображення ока на екран телевізора.  До  перегляду пацієнту пропонують також інформаційно-діагностичні карти, які визначають рефракційні помилки, патології форм рогівки, внутрішньоочні аберацій, коефіцієнт якості зору.
Запорукою успіху клініки є індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У «ВІЗЕКС» пацієнт відчуває себе не «хворим», а людиною, яка стоїть на шляху одужання,  про яку турбуються, до якої ставляться з розумінням і повагою, як до члена своєї родини. У клініці відверто і детально розкажуть Вам про ймовірні ризики та  особливості проведення діагностично-лікувальних процедур. 
Щоденно офтальмологічну клініку «ВІЗЕКС»  відвідує  чимало пацієнтів, які приходять за рекомендаціями та схвальними відгуками  своїх знайомих чи близьких, які теж свого часу були  пацієнтами  клініки «ВІЗЕКС» і отримали максимально ефективне та якісне лікування. 


„ВІЗЕКС” – у нас працюють досвідчені  фахівці
Безумовно,  лише  втручання лікарів-професіоналів, допоможе Вашим очам глянути на світ по-новому. Адже у клініці «ВІЗЕКС» зібрано команду висококваліфікованих спеціалістів, фаховість яких визнана в Україні та за кордоном. Маючи багаторічну лікарську практику, офтальмологи клініки «ВІЗЕКС» здобули значний досвід у вирішенні проблем зору, виконали понад 30 000 успішних операцій за час своєї професійної діяльності.
Головний лікар клініки – авторитетний фахівець у сфері мікрохірургії ока Андрій ҐУДЗЬ, доцент, завідувач кафедри офтальмології ЛНМУ ім. Данила Галицького, голова Львівського обласного товариства офтальмологів, член професійних міжнародних організацій розповідає: "В офтальмологічній клініці «ВІЗЕКС» застосовуються сучасні методи лікування усіх форм глаукоми, катаракти, захворювань сітківки (при цукровому діабеті, порушенні кровообігу, вікових змінах). Додам, що в Україні лише у нашій клініці здійснюють персоналізовану хірургію катаракти. Що це означає?  Попередньо лікар розповідає пацієнту про моделі інтраокулярних лінз, їх застосування та імплантацію. Відтак пацієнту  пропонують побачити та  віртуально відчути переваги імплантованого штучного кришталика, тобто за допомогою сучасних методів візуалізації пацієнт бачить якість відтворення зображення за умови вибору того чи іншого кришталика для імплантації. В результаті, пацієнт разом із лікарем обирають найоптимальніший варіант лінзи, яка не лише відповідає певній оптичній силі, але й  якісно відтворюватиме зображення після операції».
Отже, якщо у Вас є проблеми із зором,  Вам необхідне якісне лікування, або ж Ви маєте намір пройти діагностичне обстеження, не зволікайте, приходьте у спеціалізовану клініку «ВІЗЕКС», і ми подбаємо про якість Вашого зору.


В офтальмологічній клініці «ВІЗЕКС» діють спеціальні знижки на всі види діагностичних і лікувально-хірургічних послуг :
5%  – за умови запису через сайт (www.vizex.com.ua);
5 % – для пенсіонерів і студентів;
10% – для воїнів УПА, учасників ВВВ і  бойових дій; 
10% –  для інвалідів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС.