Logo Alt
(032) 244 70 70
(050) 804 70 70
вул. Наукова 96 Б

Офтальмологічна клініка „ВІЗЕКС”: подивитися на світ по-новому – це можливо!

Газета "ФОРТУНА", квітень 2010 р.

Ох ця втома, безсонні ночі, напружений робочий графік,  все нові і нові завдання... Життя залишає дедалі менше часу на відпочинок. І працюють перш за все наші очі. З роками  наш зір починає  зазнавати суттєвих регресивних змін. Як наслідок постійних стресів, неправильного харчування, хронічних недуг з’являється ризик виникнення очних захворювань, серед яких одне з перших місць займають глаукома, катаракта, вікова дегенерація сітківки.

Вчасно виявити захворювання органа зору, вжити заходів для лікування, повернути людину до повноцінного суспільного життя – ось головне завдання офтальмологічної клініки "ВІЗЕКС", яка знаходиться у місті Львові (вул. Наукова, 96Б). Спеціалізована клініка „ВІЗЕКС” володіє унікальним комплексом сучасного діагностичного та лікувального обладнання, яке дозволяє швидко та якісно обстежувати пацієнтів і здійснювати найскладніші мікрохірургічні втручання. Сьогодні пацієнтами клініки "ВІЗЕКС"  є мешканці Львова та Львівської області, які мають нагоду отримати ефективне лікування та  відновити  свій зір.

Діагностичне обладнання клініки дозволяє виявити захворювання органа зору навіть на ранніх стадіях – саме тоді, коли зір ще не зазнав незворотніх змін і лікування є максимально ефективним. Уже на перших етапах проходження діагностики багатофункціональний діагностичний прилад (Nidek "OPD-Scan II”) не лише визначає рефракцію ока (тобто заломлюючу здатність ока), але й аналізує  вплив кожного елемента оптичної системи ока на якість зображення, що дозволяє об’єктивно охарактеризувати якість зору і відслідковувати найменші зміни в часі.

Діагностичне обладнання, яким володіє клініка, здійснило революцію у офтальмології, оскільки лише такі комплексні обстеження, інтегровані в одному приладі, дають унікальну можливість максимально чітко оцінити проблеми зору пацієнта, що сьогодні  є недоступним  при звичайній діагностиці, яка описує лише кількісні, але не якісні параметри оптичної системи ока.

При проведенні мікрохірургічних операцій (з приводу катаракти, глаукоми,захворювань сітківки) з метою досягнення максимальних і стабільних результатів лікарі клініки використовують обладнання лідерів світових виробників спеціалізованого медичного обладнання („Carl Zeiss Meditec”, Німеччина; „Alcon”, США; «Nidek», Японія), яке дозволяє ефективно відновити функції зору.


„ВІЗЕКС”: з думкою про пацієнта

У клініці «ВІЗЕКС» особливого значення надають комплексному діагностичному обстеженню, яке є першоосновою для вибору подальшої  тактики лікування. Діагностичне устаткування останнього покоління (Nidek», Японія;  «Haag-Streit», Швейцарія; «OptoVue», США) дозволяє діагностувати проблеми зору максимально об’єктивно і відповідно до сучасних міжнародних офтальмологічних стандартів.

Консультативні кабінети клініки обладнано єдиною комп’ютерною мережею, що дає можливість кожному лікарю-офтальмологу отримати миттєвий доступ до даних обстеження пацієнта і електронної медичної карти, а відтак разом із пацієнтом обговорювати проблему зору і шляхи її подолання з використанням сучасних мультимедійно-інформаційних технологій («Eymaginations», США).

Запорукою успіху клініки є індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Адміністрація і медперсонал клініки робить все можливе, щоб пацієнт отримав висококваліфіковану спеціалізовану допомогу у зручний для нього час і відчув себе не «хворим», а людиною, яка стоїть на шляху одужання, про яку турбуються і до якої ставляться з розумінням і повагою. У клініці детально і відверто розкажуть Вам про очікувані результати, ймовірні ризики та особливості проведення складних діагностично-лікувальних процедур, допоможуть обрати оптимальний метод лікування.

Щоденно офтальмологічну клініку "ВІЗЕКС" відвідують десятки пацієнтів, які приходять за рекомендаціями своїх знайомих і близьких, які свого часу отримали тут  лікування. 


„ВІЗЕКС” – у нас працюють досвідчені  фахівці

Безумовно,  лише  втручання лікарів-професіоналів допоможе Вам глянути на світ по-новому. Клініку «ВІЗЕКС» очолюють висококваліфіковані спеціалісти, фаховість яких визнана в Україні та за кордоном. Маючи багаторічну лікарську практику, офтальмологи клініки «ВІЗЕКС» здобули значний досвід у вирішенні проблем зору, виконали понад 30 000 успішних операцій за час своєї професійної діяльності.

Головний лікар клініки – авторитетний фахівець у сфері мікрохірургії ока Андрій ҐУДЗЬ, доцент, завідувач кафедри офтальмології ЛНМУ імені Данила Галицького, голова Львівського обласного товариства офтальмологів, член численних професійних міжнародних організацій, розповідає: «Офтальмологічна клініка «ВІЗЕКС» спеціалізується на сучасній діагностиці та лікуванні катаракти, глаукоми і захворювань сітківки (при цукровому діабеті, порушенні кровообігу, віковій макулодегенерації, тощо).

Лише у клініці «ВІЗЕКС» виконується персоналізована хірургія катаракти,  яка дозволяє досягнути максимальних зорових функцій у пацієнтів з цією патологією. Це означає, що паралельно із стандартною процедурою вибору і розрахунку оптичної сили «штучного кришталика», пацієнт може оцінити зображення, яке передається «штучним кришталиком», враховуючи особливості оптичної сумісності даної моделі і рогівки пацієнта.

Такий комплексний підхід дозволяє забезпечити оптимальний зоровий комфорт для пацієнта як при денному, так і при сутінковому освітленні. У клініці «ВІЗЕКС» вперше забезпечено можливість продемонструвати пацієнтові ще до операції його очікуваний зір в залежності від вибору «штучних кришталиків» і таким чином допомогти правильно обрати рішення кожному, у кого є проблеми, зумовлені катарактою. Дана інноваційна методика, реалізована у клініці,  дозволяє здійснювати справжню «індивідуальну» корекцію зору пацієнта з катарактою, що є унікальним для України і країн колишнього СНД».

Якщо у Вас є сумніви щодо Вашого зору, проблеми зору, Вам необхідне сучасне діагностичне обстеження, або ж Ви маєте намір пройти якісне лікування — колектив клініки «ВІЗЕКС» з приємністю надасть Вам сучасні офтальмологічні послуги і професійно подбає про якість Вашого зору.

В офтальмологічній клініці «ВІЗЕКС» діють спеціальні знижки на всі види діагностичних і лікувально-хірургічних послуг :
10% –  для воїнів УПА, учасників ВВВ і  бойових дій; 
10% –  для інвалідів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС;
5%  – за умови запису через сайт (www.vizex.com.ua);
5 % – для пенсіонерів і студентів.