Logo Alt
(032) 244 70 70
(050) 804 70 70
вул. Наукова 96 Б

Лише 15 хвилин і ви назавжди забудете про катаракту

Як стверджує статистика, третина населення на планеті має проблеми із зором. Погіршення зору спостерігають люди, починаючи з 40-річного віку. Найбільш поширеним захворюванням очей є катаракт, яка сьогодні є головною причиною сліпоти. На жаль, не винятком є й Україна. Загалом в Україні у більшості людей, починаючи з 50- ти років, є прояви катаракти. Найчастіше катаракта виникає внаслідок природних вікових змін у кришталику ока. Втім, якщо раніше катаракту справді називали хворобою літніх людей, то сьогодні, як стверджують офтальмологи, її ознаки спостерігають і в людей середнього віку.


 Лише за умови вчасного діагностування та правильного вибору подальшої стратегії лікування можна запобігти втраті зору та повернути людину до повноцінного суспільного життя. Це і є основним завданням  офтальмологічної  клініки “ВІЗЕКС”, яка успішно повертає втрачений зір, проводячи складні оперативні втручання при катаракті, глаукомі та інших захворюваннях очей.


У ”ВІЗЕКС”  застосовують сучасний метод видалення катаракти - ультразвукову факоемульсифікацію, найменш  травматичний та найбезпечніший метод, який визнаний світовою медициною  як найкращий. Факоемульсификація полягає у видаленні катаракти (помутнілого кришталика) за допомогою ультразвуку через маленький мікророзтин. Під час проведення даної операції ядро кришталика віддаляється так, щоб зберегти його капсулу. Після цього через цей мікророзтирн у кришталикову капсулу вводиться гнучкий штучний кришталик, який розгортається з «пам’яттю форми» природного кришталика й утримується там гнучкими опорними елементами. Через день-два людина повністю відновлює зорові навантаження та повертається до звичного способу життя.


Головний лікар клініки – авторитетний фахівець у сфері мікрохірургії ока Андрій ҐУДЗЬ, доцент, завідувач кафедри офтальмології ЛНМУ імені Данила Галицького, голова Львівського обласного товариства офтальмологів розповідає: «Лише у клініці «ВІЗЕКС» виконується персоналізована хірургія катаракти,  яка дозволяє досягнути максимальних зорових функцій у пацієнтів з цією патологією. Це означає, що паралельно із стандартною процедурою вибору і розрахунку оптичної сили «штучного кришталика», пацієнт може оцінити зображення, яке передається «штучним кришталиком», враховуючи особливості оптичної сумісності даної моделі і рогівки пацієнта.  Такий комплексний підхід дозволяє забезпечити оптимальний зоровий комфорт для пацієнта як при денному, так і при сутінковому освітленні. У клініці «ВІЗЕКС» вперше забезпечено можливість продемонструвати пацієнтові ще до операції його очікуваний зір в залежності від вибору «штучних кришталиків» і таким чином допомогти об»єктивно обрати оптимальне рішення для кожного, у кого є проблеми, зумовлені катарактою». Дана інноваційна методика, реалізована у клініці,  дозволяє здійснювати справжню «індивідуальну» корекцію зору пацієнта з катарактою, що є унікальним для України і країн колишнього СНД».