Logo Alt
(032) 244 70 70
(050) 804 70 70
вул. Наукова 96 Б

“Персоналізована” хірургія катаракти в офтальмологічній клініці “ВІЗЕКС”

"Інформатор", 17. 06.2010 р.

За статистикою, третина населення на планеті має проблеми із зором.  Основною причиною зниження зору після 40 років є катаракта. Здебільшого катаракта виникає внаслідок природніх вікових змін, в результаті яких відбувається втрата прозорості кришталика. 

Сьогодні не існує жодних медикаментозних засобів, які б мали клінічно доведений стійкий ефект профілактики чи лікування катаракти. Єдиним шляхом лікування є оперативне втручання, яке полягає у видаленні природнього помутнілого кришталика і заміни його на штучний — інтраокулярну лінзу (ІОЛ). Тому лише за умови вчасного діагностичного обстеження є можливим вчасне виявлення катаракти та оптимальне планування хірургічного лікування.

У офтальмологічній клініці ”ВІЗЕКС”  застосовують найбільш прогнозований і безпечний метод видалення катаракти -  факоемульсифікацію з імплантацію гнучких ІОЛ.  Операція виконується амбулаторно під місцевою крапельною анестезією і триває, в середньому, 7-10 хв. При цьому пацієнт перебуває у повній свідомості і не відчуває болю. В цей же день після операції пацієнт без суттєвих фізичних обмежень може повертатись до звичного способу життя.

“ВІЗЕКС” - єдина спеціалізована клініка, де вперше в Україні реалізована інноваційна  технологія “персоналізованої” хірургії катаракти, яка дає можливість отримати максимально якісний зір з урахуванням індивідуальних особливостей оптичної системи ока та моделі штучного кришталика.

Мікрохірургію катаракти у “ВІЗЕКС” виконує лікар вищої категорії,  завідувач кафедри офтальмології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доцент Андрій ҐУДЗЬ,  досвід хірургічної практики якого підтверджений понад 20 000 успішно виконаних операцій.