Logo Alt
(032) 244 70 70
(050) 804 70 70
вул. Наукова 96 Б

”Персоналізована” хірургія катаракти у клініці ”ВІЗЕКС” – інновація в офтальмології

"Gazeta.ua", 26.11.2010

При катаракті погіршення зорових функцій відбувається внаслідок помутніння природного кришталика органа зору. І лише заміна його на штучний може повернути людині повноцінний зір. Водночас виникає питання: який штучний кришталик обрати для імплантації, адже кожна модель кришталика має свої особливості?


В офтальмологічній клініці ”ВІЗЕКС”  вперше в Україні  реалізована технологія персоналізованої хірургії катаракти, яка дає змогу, окрім стандартної процедури вибору і розрахунку оптичної сили ”штучного кришталика”, оцінити зображення, яке ним передається, враховуючи особливості оптичної сумісності (аберацій) певної моделі і рогівки пацієнта. ”Такий комплексний підхід, — розповідає головний лікар клініки ”ВІЗЕКС”, член Європейського та Американського товариств катарактальних і рефракційних хірургів Андрій Ґудзь, — дозволяє забезпечити оптимальний зоровий комфорт для пацієнта як при яскравому, так і при денному та сутінковому освітленні і зробив можливим здійснити справжню ”індивідуальну” корекцію зору пацієнта з катарактою, що є унікальним для України і країн колишньої СНД”.

У клініці ”ВІЗЕКС” вперше забезпечено можливість продемонструвати пацієнтові ще до операції його очікуваний зір, залежно від моделі ”штучних кришталиків”, і в такий спосіб допомогти обрати оптимальне рішення для кожного, в кого є проблеми, спричинені катарактою.