Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

WaveLight® Allegretto Wave® Eye-Q Laser– якість і безпека для пацієнта

 

 Висока частота імпульсу – 400 Гц

WaveLight® Allegretto Wave® Eye-Q Laser  є одним із найшвидкісних лазерів для корекції зору з використанням методики LASIK. Лазерна система забезпечує точну і безпечну роботу на високій швидкості – частота імпульсу 400 Гц. Кожний промінь ультрашвидкого лазерного імпульсу здатний коректувати рогівку з максимальною точністю. Двох секунд лазерного лікування достатньо, щоб усунути одну діоптрію короткозорості або далекозорості.

Система 3D-спостереження за рухами ока

Лазер обладнано системою надшвидкого відеоспостереження (аналіз руху ока – 400 разів в секунду), що дозволяє здійснювати високоточну аплікацію кожного лазерного імпульсу на рогівку при мимовільних рухах ока. Лазер встигає прицілитись в іншу точку навіть у проміжку між імпульсами. Лазерний імпульс потрапляє лише в призначене комп’ютерним програмним забезпеченням місце.

Крім цього, лазер обладнано проектором Crossline, що забезпечує точне вирівнювання положення ока. Кожні чотири-шість мілісекунд розташування органа зору вимірюють внутрішніми дзеркалами WaveLight® Allegretto Wave® Eye-Q Laser і за потреби автоматично вирівнюють.

На сьогодні WaveLight® Allegretto Wave® Eye-Q Laser є одним з найбезпечніших і найефективніших оптичних лазерів на світовому ринку рефракційної хірургії.

Хвилевий фронт – оптимізована технологія

WaveLight® Allegretto Wave® Eye-Q Laser – перший лазер, в якому враховується хвилевий фронт для отримання найкращого профілю рогівки після абляції.

У попередніх лазерних системах область корекції була зосереджена на центральній частині рогівки. У результаті лазер створював плоску кругову ділянку, яка закінчувалась різким краєм. Як наслідок, після лазерної корекції з’являлись  небажані побічні ефекти – поганий зір вночі, відблиски, ореоли навколо джерел світла.

Лазерна корекція зору LASIK

Завдяки новій генерації лазера WaveLight® Allegretto Wave® Eye-Q Laser  і технології OptiLASIK, після лазерної корекції зберігається асферична форма рогівки, що не можливо було отримати при корекції на лазерних системах попередніх поколінь. Ця компенсація, в поєднанні з неймовірно малим розміром лазерного променя (всього 0,95 мм), здатна зберегти природно гладку оптичну поверхню рогівки та забезпечити оптимальну якість зору після корекції без виникнення жодних зорових спотворень.

Лазерна корекція зору OptiLASIK

Чіткий зір як вдень, так і вночі

У сутінках, або в темний час доби, зіниця поширюється, щоб забезпечити попадання всередину ока достатньої кількості світла. Лазерна корекція повинна враховувати цей факт. У випадку, якщо діаметр оптичної зони рогівки, де здійснюється абляція, є менший за діаметр зіниці, тоді не виключеною є ситуація, коли вночі зір буде нечітким і людина бачитиме відблиски та ореоли навколо яскравих об'єктів (наприклад, навколо світла зустрічних фар автомобіля). Лазер WaveLight® Allegretto Wave® Eye-Q Laser здатний збільшити діаметр  оптичної зони рогівки, на якій проводиться корекція, що практично виключає післяопераційні проблеми сутінкового зору, зумовлені недосконалою технологією лазерів попередніх поколінь.

Точність – характерна особливість лазера  Allegretto Wave® Eye-Q Laser

Завдяки малому діаметру скануючої точки – 0,95 мм, лазер працює з надвисокою роздільною здатністю, що дозволяє отримати точно задану кривизну рогівки і мінімізувати загальну глибину абляції. Врахування індивідуального хвилевого фронту і застосування малого розміру скануючої точки забезпечує надзвичайно точну та передбачувану зону дії лазера і високопрогнозовані результати.

 

Вартість лазерної корекції зору OptiLASIK