Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Делегація офтальмологів медичного центру ВІЗЕКС® на Конгресі в Барселоні

З 5 по 9 вересня 2015 р. в Барселоні (Іспанія) пройшов ХХХІІІ Конгрес Європейського Товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS 2015). Традиційно учасниками Конгресу були офтальмологи медичного центру ВІЗЕКС® разом із головним лікарем Андрієм Гудзем.

Конгрес Європейського Товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS) - щорічний найбільший офтальмологічний з’їзд і найбільша представницька подія в офтальмологічному житті Європи. Щорічно Конгрес запрошує катарактальних і рефракційних хірургів для обговорення сучасних тенденцій розвитку офтальмології в Європі. Членами Товариства є більш як 5000 офтальмологів із майже 100 країн світу.

На церемонії офіційного відкриття, президент ESCRS Роберто Белуччі вітав делегатів в Барселоні і відзначив, що особливістю проведення конгресу в цьому році є те, що один день буде присвячений питанням пресбіопії.

Цьогорічна наукова програма включала симпозіуми, доповіді, а також велику кількість дидактичних, інструкторських курсів і веб-мінілабів.

Конгреси подібного рівня проходять паралельно із виставкою офтальмологічного обладнання, техніки та розхідних матеріалів. І цей рік не був винятковим, у виставці взяли участь найбільші компанії-виробники, а також відбувались сателітні науково-пізнавальні симпозіуми.