Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

До XVIII Міжнародного офтальмологічного конгресу «Білі ночі» долучились фахівці медцентру ВІЗЕКС®

Наприкінці травня - на початку червня 2012 р. в м.Санкт-Петербург (Росія) пройшов XVIII Міжнародний офтальмологічний конгрес «Білі ночі», який за свою багаторічну історію заслужив статус наймасштабнішого офтальмологічного заходу в місті. Щорічно конгрес привертає велику увагу медичної спільноти і стає приводом для обговорення найбільш актуальних питань у офтальмології.

Цього року в конгресі прийняли  участь не тільки лікарі з Росії, але й іноземні фахівці, експерти, представників фармацевтичної галузі. До участі в конгресі долучились  і офтальмологи з України. Лікарі медичного центру ВІЗЕКС® є постійними учасниками міжнародних конгресів, не став винятком  конгрес “Білі ночі”. До участі в конгресі долучилась лікар-офтальмолог медцентру ВІЗЕКС® Софія Рафалюк.

Учасники конгресу мали можливість ознайомитись з новітніми досягненнями в напрямку офтальмології, зокрема щодо діагностики та лікування глаукоми; хірургічного лікування катаракти; лікування запальних і дистрофічних захворювань рогівки і кон'юнктиви; нейроофтальмології; медикаментозного та хірургічного лікування судинних захворювань сітківки; лікування патології орбіти; рефракції, окулярної і контактної корекції; рефракційної хірургії. У роботі Конгресу (в читанні лекцій, проведенні семінарів та практичних занять) взяли участь провідні вітчизняні та іноземні фахівці-офтальмологи.

До уваги учасників також була представлена ​​виставка продукції провідних фірм-виробників офтальмологічного обладнання, витратних матеріалів та лікарських препаратів.