Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Еволюція інтраокулярних лінз для корекції пресбіопії (вікової далекозорості)

Ви бажаєте повноцінно насолоджуватися життям і хочете бачити все - від величезного зображення і до найдрібніших деталей. Ви завжди хотіли насолоджуватися щоденним читанням, оскільки любите читати, або ж Ви захоплюєтесь вишивкою, чи плетінням. Але якщо Ви не бачите так чітко, як звикли завжди, то можливо, катаракта стала на перешкоді Вашому захопленню і Ви відчуваєте як кольори довкола тьмяніють.

Все змінюється на краще з інтраокулярною лінзою для лікування катаракти AcrySof® ReSTOR®. Лінза AcrySof® ReSTOR® - революційна мультифокальна лінза, яка дозволяє пацієнтові отримати високу гостроту зору на різних відстанях - від близької до дальної без використання окулярів. У результаті Ваше життя зміниться на краще.

Що таке катаракта, як  позбутися катаракти та які переваги революційної інтраокулярної лінзи AcrySof® ReSTOR® про це дізнайтесь далі.

У здоровому оці світло проходить через рогівку і природний кришталик, заломлюється і фокусується на сітківці. Пошкодження, захворювання або вікові процеси в ньому роблять неможливим нормальне фокусування світла і призводять до порушень зору. Одним з таких порушень зору є пресбіопія (вікова далекозорість). З віком (як правило після 40-45 років) кришталик втрачає свою еластичність і не може пристосовуватися до зміни фокусної відстані. Це проявляється труднощами при читанні і необхідністю користуватися окулярами.

До не менш поширених захворювань відноситься і катаракта - помутніння природного кришталика ока. При катаракті кришталик, що знаходиться всередині ока за зіницею, втрачає свою прозорість. В результаті з'являється перешкода для світлових променів, які вільно проникають в око за умови нормального зору. Одна з причин виникнення катаракти - зміни біохімічного складу кришталика, що частіше за все пов'язано з віковими змінами в організмі, порушенні кровопостачанні та харчуванні кришталика. Найефективнішим і надійним методом позбавлення катаракти є мікрохірургія, яка полягає в заміні природного ураженого катарактою кришталика на інтраокулярну лінзу.

Існують різні моделі "штучних" кришталиків, але значну перевагу над лінзами традиційних моделей має мультифокальна (псевдоаккомодаційна) лінза AcrySof® ReSTOR®. Завдяки такій мультифокальній лінзі стало можливим позбавитись двох проблем одночасно - і катаракти, і пресбіопії. За даними клінічних досліджень, 86% пацієнтів, яким була імплантована лінза Acrysof® ReSTOR®, не користуються окулярами взагалі.

У медичному центрі ВІЗЕКС® успішно застосовують  лише сертифіковані і апробовані моделі ІОЛ світових лідерів, що є гарантією надійності та довговічності, зокрема і мультифокальну гнучку ІОЛ Acrysof® ReSTOR®.

 

Дифракційна псевдоакомодуюча лінза AcrySof® ReSTOR®

Для корекції таких порушень зору як пресбіопія і катаракта успішно використовують спеціальну лінзу AcrySof® ReSTOR® (Alcon, США), імплантація якої дозволяє однаково добре бачити як далеко так і зблизька без використання окулярів.

При створенні AcrySof® ReSTOR® були застосовані сучасні технології і принципи оптики: дифракція, псевдоаккомодація і аподизація. На відміну від традиційних лінз, що використовуються в офтальмології, оптична частина лінзи AcrySof® ReSTOR® має багаторівневу або багатоступеневу структуру.

Такі рівні дозволяють світлу розпадатися на більш дрібні хвилі і формувати зображення в декількох фокусних точках.