Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Головний лікар медцентру «ВІЗЕКС» Андрій Гудзь поділився досвідом застосування мультифокальних лінз при катаракті

У травні у м.Кам’янець-Подільському за участю головного офтальмолога України, професора Сергія Рикова відбулась конференція з актуальних питань в офтальмології. Своїм досвідом із учасниками конференції поділились офтальмологи, серед яких і завідувач кафедри офтальмології Інституту післядипломної освіти з курсом очних хвороб Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, головний лікар медичного центру «ВІЗЕКС» Андрій Гудзь.

Частина доповідей конференції була присвячена медико-соціальним та економічним аспектам глаукоми, а також діагностиці та лікуванню пацієнтів з глаукомою. До програми конференції увійшли доповіді на інші теми, зокрема, завідувач кафедри офтальмології Андрій Гудзь виступив із доповідями на тему: «Клінічні аспекти застосування антибіотиків в офтальмології», «Оптимальне застосування мультифокальних ІОЛ (інтраокулярних лінз) RESTOR в клінічній практиці».

Нещодавно в  медичному центрі “ВІЗЕКС”, розпочаток імплантацію асферичних торичних мультифокальних ІОЛ AcrySof IQ ReSTOR Multifocal Toric (Alcon)  для пацієнтів з катарактою, які мають астигматизм. Перші пацієнти медичного центру, яким було імплантовано AcrySof IQ ReSTOR Multifocal Toric (Alcon), підтвердили високу ступінь задоволеності отриманими результатами.