Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Кому необхідне обстеження органа зору і де пройти комплексну діагностику зору?

Навіть якщо в даний момент Ви вважаєте, що із зором у Вас все гаразд і Ви добре бачите, не варто ігнорувати проходження профілактичних оглядів у лікаря-офтальмолога. Наскільки часто Ви повинні відвідувати офтальмолога, залежить від Вашого віку та загального стану здоров’я.

Кому необхідне обстеження органа зору?

Людям з добрим зором

Навіть якщо у Вас добрий зір, необхідно проходити профілактичне обстеження не рідше  одного разу на рік. Під час проходження діагностики лікар-офтальмолог може виявити ймовірну патологію органа зору на ранній стадії і  призначити лікування, щоб запобігти подальшому розвитку захворювання.

Усім, у кого  спостерігається погіршення зору

У цьому випадку недостатньо з’ясувати як змінилася гострота зору і які підібрати окуляри, оскільки існують захворювання, симптоми яких схожі на короткозорість, далекозорість, астигматизм. Потрібно з`ясувати істинну причину погіршення зору.  Відповісти на це запитання можна лише після комплексного обстеження.

Тим, хто носить контактні лінзи

Для нашого ока контактні лінзи є чужорідним тілом, тому у деяких випадках лінзи можуть викликати розвиток запального процесу. Неправильна обробка і зберігання, перевищення термінів носіння може призвести до деяких офтальмологічних ускладнень. Тому, якщо Ви користуєтесь лінзами, ретельного дотримуйтесь рекомендацій лікаря-офтальмолога та робіть необхідні профілактичні обстеження.

Жінкам, які планують завагітніти, та  вагітним жінкам

Особливу увагу своєму зору потрібно приділяти вагітним жінкам із короткозорість або дистрофією сітківки та регулярно проходити обстеження під час вагітності. Лікар-офтальмолог визначить, чи потрібно провести зміцнення сітківки за допомогою лазерної коагуляції. Така процедура значно знижує ризик виникнення проблем із зором.

Кожній людині після 40 років 

У цьому віці значно зростає ризик  виникнення офтальмологічних захворювань  (катаракти, глаукоми, захворювань сітківки). А при таких захворюваннях, як цукровий діабет і гіпертонія, регулярні обстеження зору просто необхідні, щоб зменшити ризик розвитку сліпоти.

Комплексна діагностика органа зору у медичному центрі “ВІЗЕКС”

Спеціалізований медичний центр „ВІЗЕКС” - профільний центр, який володіє унікальним комплексом сучасного діагностичного та лікувального обладнання, даючи змогу швидко та якісно обстежувати пацієнтів.

У медцентрі «ВІЗЕКС» особливого значення надають всесторонньому діагностичному обстеженню, що є фундаментальною основою для вибору подальшої стратегії і тактики лікування. Діагностичне устаткування останнього покоління «Nidek», Японія (для біометрії, пахіметрії і ультразвукового обстеження (А/В сканер US-4000), документації змін очного дна і зорового нерва (автоматична ретинальна камера AFC-210),  «Haag-Streit», Швейцарія (для діагностики змін зору при глаукомі, діабеті, судинних порушеннях (комп’ютерний периметр Octopus 900), «OptoVue», США (для ультраструктурної діагностики змін сітківки і зорового нерва (оптичний когерентний томограф RtVue) – дозволяють діагностувати проблеми зору максимально ефективно і відповідно до сучасних міжнародних офтальмологічних стандартів.