Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Конгрес EURETINA в Лондоні зібрав рекордну кількість учасників

Рекордна кількість медичних фахівців і хірургів з усього світу з'їхалися до Лондона (Великобританія) наприкінці травня для участі в 11-му з'їзді Європейского товариства спеціалістів-ретинологів EURETINA. Лікарі медичного центру “ВІЗЕКС” також є постійними учасниками з’їзду EURETINА. Не став винятком і з'їзд 2011 р.,  учасником якого була лікар-офтальмолог медичного центру “ВІЗЕКС” Галина Талаш.

На офіційній церемонії відкриття EURETINA президент Білл Ейлворд сказав, що за останні роки роль і значення даного з’їзду  істотно зросла, про що свідчить велика кількість делегатів з'їзду.

"Кожна зустріч була численнішою, ніж попередня, а в цьому році з’їзд налічує  близько 3000 учасників, так що ми переконані, що пропонуємо вам те, що ви хочете. Цьогоріч наша програма складається із 13 основних засідань, 24 навчальних курсів, 11 вільних засідань, а також  інших додаткових послуг, що робить з’їзд EURETINA щоразу кращим”, - зазначив доктор Білл Ейлвард.

У ході конгресу EURETINA на пленарних засіданнях прозвучали останні розробки авторитетних спеціалістів у напрямку лікування захворювань сітківки. Програма товариства  була насиченою іншими важливими науковими подіями, які включали доповіді провідних офтальмологів за останніми розробкам, впровадженим у клінічну практику в 2010-2011 роках.