Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Лікарі медичного центру "Візекс" пройшли стажування у Мілані

 

В період з 8 по 12 вересня 2012 року у Мілані (Італія) проходив 30-й конгрес Європейського Товариства катарактальних і рефракційних хірургів. Медичний центр «Візекс» цього разу представляли головний лікар Андрій Гудзь, лікар-офтальмолог Оксана Бушуєва та лікар-офтальмолог Галина Талаш.

У програмі конгресу були представлені сучасні методи діагностики захворювань очей, новітні технології в хірургії катаракти – femtosecond laser-assistant cataract surgery, обговорювалися питання імплантації новітніх мультифокальних, торичних, факічних ІОЛ, передньої і задньої пошарової кератопластики, актуальні проблеми рефракційної хірургії.

Європейський конгрес, як завжди, супроводжувався виставкою найсучаснішого медичного офтальмологічного обладнання провідних світових фірм-виробників. У виставкових павільйонах були широко представлені: новітнє діагностичне обладнання, фемтосекундні лазери, застосовувані в рефракційній хірургії, фемтосекундні лазери для хірургії катаракти, прилади для факоемульсифікації катаракти.