Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Міжнародний досвід лікарів медичного центру “ВІЗЕКС”

Лікарі медичного центру “ВІЗЕКС” мають чималий професійний досвід у лікуванні та мікрохірургії офтальмологічних захворювань, втім не зупиняються на досягнотому і постійно підвищують свій професійний рівень.

Нещодавно, у листопаді у Києві відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні досягнення в офтальмохірургії», в якій прийняли участь провідні офтальмологи з України, Росії, Італії та Німеччини. Фахівці медичного центру “ВІЗЕКС” також не оминули нагоду ознайомитися з останніми досягненнями світової медицини, обмінятися досвідом зі своїми колегами-офтальмологами, представити доповіді на тему інтравітреальних введень та мікрохірургії катаракти.

У ході першого дня конференції фахівці медцентру “ВІЗЕКС” поділились досвідом у лікуванні вікової макулярної дегенерації(ВМД) препаратом “Макуген”, який є офіційно зареєстрованим препаратом в Україні для інтравітреальних ін’єкцій при лікуванні цього захворювання. Принцип дії «Макугену» полягає у блокуванні фактора росту новоутворених судин VEGF (Vascular Endothelial Growth Factor). Неповноцінні новоутворені судини є патогенетичною причиною погіршення зору при таких захворюваннях, як ВМД, діабетична ретинопатія, оклюзія центральної вени сітківки.

Під час другого дня конференції серед важливих тем, розглянутих учасниками, слід відзначити засідання з питань рефракційної хірургії. Головний лікар медичного центру “ВІЗЕКС” Андрій Гудзь під час доповіді “Передумови персоналізованої хірургії катаракти” розповів про унікальну технологію персоналізованої хірургії катаракти, вперше реалізовану у медичному центрі “ВІЗЕКС”. Персоналізована хірургія катаракти дозволяє досягнути максимальних зорових функцій у пацієнтів із катарактою. Паралельно зі стандартною процедурою вибору і розрахунку оптичної сили «штучного кришталика», пацієнт може оцінити зображення, яке передається «штучним кришталиком», враховуючи особливості оптичної сумісності даної моделі і рогівки пацієнта. Такий комплексний підхід дозволяє забезпечити оптимальний зоровий комфорт для пацієнта як при денному, так і при сутінковому освітленні. У медичному центрі «ВІЗЕКС» вперше забезпечено можливість продемонструвати пацієнтові ще до операції його очікуваний зір в залежності від вибору «штучних кришталиків» і таким чином допомогти об’єктивно обрати оптимальне рішення для кожного, у кого є проблеми, зумовлені катарактою. Дана інноваційна методика, реалізована у клініці, дозволяє здійснювати справжню «індивідуальну» корекцію зору пацієнта з катарактою, що є унікальним для України і країн колишнього СНД.