Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Міжнародний досвід у лазерній хірургії

  З 25 по 27 тютого 2013 р. у місті Дублін (Ірландія), за підтримки фірми Алкон, на базі відомої клініки рефракційної хірургії “Wellington Eye Clinic”, був проведений навчальний курс по лазерній хірургії з міжнародною участю. Представниками з України у тому числі були лікарі медичного центру Візекс® — Андрій Гудзь та Галина Талаш.

  У форматі круглого столу та дискусій, рефракційні хірурги обговорили актуальні проблеми маркетингу лазерної корекції, поділились досвідом вибору та методикою проведення різних видів процедур, оптимізованих до індивідуальних параметрів ока кожного пацієнта.

  Модератором зустрічі було запрошено Артура Камінга — на сьогодні, одного з найбільш досвідчених та успішних рефракційних хірургів. Артур звернув особливу увагу на практичні моменти виконання процедур корекції та ведення можливих ускладнень, а також сучасній методиці лікування кератоконусу шляхом “крос-лінкінгу”.

  У рамках зустрічі хірурги також ознайомились з останніми трендами та майбутніми напрямками рефракційної хірургії, а саме з методикою роботи фемтосекундного лазера.