Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Міжнародний європейський з’їзд зібрав глаукомних спеціалістів у Відні (Австрія)

11-13 квітня 2014 р. у м. Відень (Австрія) відбувся ювілейний міжнародний європейський науково-практичний з'їзд глаукомних спеціалістів AURORA, участь у якому прийняла лікар-офтальмолог медичного центру ВІЗЕКС Галина Талаш. Заснований за підтримки компанії Алерган, уже 5 років поспіль форум проводиться у форматі інтерактивних дебатів, де кожен із учасників може особисто взяти участь в обговоренні нестардатних клінічних випадків та отримати практичні поради провідних глаукомних спеціалістів.

У форматі мультимедійних презентацій європейські науковці висвітлили можливості сучасної діагностики та моніторингу пацієнтів, хворих глаукомою, озвучили майбутні тренди та наукові напрямки лікування.

На підставі результатів клінічних досліджень останнього десятиліття було спростовано міфи та спірні питання щодо впливу нейропротекції, контролю перфузійного списку, способу життя пацієнта та інших факторів, які впливають на розвиток та прогресування глаукоми.

В межах зустрічі були представлені короткі тези модулів міжнародної навчальної програми глаукоматологів SSY (збереження зору пацієнтів на роки) під редакцією професора Андрю Нейлі.

На окремих круглих столах учасники з кожної країни мали можливість обговорити слайди та адаптувати їх до власних внутрішніх протоколів для подальшого обміну досвідом на місцевому рівні.

Також в межах форуму відбувся конкурси на найкращий лекційний постер та відео про один день із життя лікаря-глаукоматолога та його пацієнта.

Особливо активними були практичні тренінги з формування персональних якостей та правил спілкування з пацієнтами, де в ролі пацієнта міг перебувати кожен бажаючий лікар.