Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

На Міжнародному конгресі «Білі ночі» офтальмологів ознайомили із новітніми досягненнями в офтальмології

Наприкінці травня - на початку червня в м.Санкт-Петербург (Росія) пройшов Міжнародний офтальмологічний конгрес «Білі ночі», який за свою багаторічну історію заслужив статус наймасштабнішого офтальмологічного заходу в місті. Щорічно конгрес привертає велику увагу медичної спільноти і стає приводом для обговорення найбільш актуальних питань у офтальмології.

Цього року в конгресі прийняли  участь понад 1600 російських і іноземних лікарів, експертів, представників фармацевтичної галузі. До участі в конгресі долучились  і фахівці з України. Лікарі медичного центру “ВІЗЕКС” є постійними учасниками міжнародних конгресів, не став винятком  конгрес “Білі ночі”. До участі в офтальмологічному конгресі долучилась лікар-офтальмолог медцентру “ВІЗЕКС” Наталія Федунь.

Для фахівців була запропонована ​​насичена науково-практична програма, присвячена новітнім досягненням в офтальмології, сучасним методам діагностики та лікування офтальмологічних захворювань. У ході роботи на тематичних лекціях і семінарах фахівці познайомилися з даними найсучасніших досліджень в галузі офтальмології.  В рамках конгресу відбулась  ​​виставка, на якій була представлена продукція провідних російських і закорднних фармацевтичних компаній.