Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Медичний центр "ВІЗЕКС" взяв участь у Європейському конгресі

З 19 по 21 вересня 2011 р. у столиці Австрії Відні відбувався XXIX  Конгрес Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів(ESCRS). Понад п'ять тисяч провідних офтальмологів світу зібралися на Конгресі, щоб поділитися досягненнями та новинками в напрямку хірургії катаракти та аномалій рефракції. Протягом триденного заходу фахівці мали можливість обмінюватися досвідом, слухати лекції, приймати  участь у семінарах.

Традиційно, до участі в роботі Конгресу, були запрошені спеціалісти медичного центру “ВІЗЕКС” - головний лікар клініки, катарактальний та глаукомний хірург, доцент, керівник кафедри офтальмології  факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Андрій Гудзь та лікар-офтальмолог вищої категорії Оксана Бушуєва.

У рамках конгресу ESCRS провідні світові компанії виробники обладнання і лікарських препаратів провели симпозіуми, семінари, сесії з різної тематики і виставку медичного офтальмологічного обладнання, на яких можна було ознайомитися з тим, що цікавого пропонує медичним центрам напрямок технологій.