Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Правда лазерну корекцію зору

Погляди на лазерну корекцію різноманітні і часто суперечливі.

Понад 30 мільйонів людей у всьому світі покращили свій зір за допомогою лазерної корекції.

Прихильники стверджують, що деякі дефекти зору можна легко виправити з допомогою лазеру.

Скептики, навпаки, озвучують необґрунтовані ризики незворотної втрати зору, і говорять про лікарів-офтальмологів, яких, незважаючи на існування досконалої технології, часто можна побачити в окулярах.

Дехто вважає, що після виконання лазерної корекції заборонено займатися спортом та виконувати важкі фізичні навантаження. Ще одна «жахалка» - мовляв, лазером можна пропалити око наскрізь. Обидві точки зору не відповідають дійсності.

Лазерна корекція зору забезпечує дивовижні результати, хоча і має певні обмеження: з її допомогою можна усунути лише короткозорість, далекозорість, або астигматизм.

Крім цього, лазерна корекція підходить далеко не кожному, з огляду на деякі особливості будови ока (наприклад, “тонка” рогівка).   Якщо ж говорити про ризики, то вони, звичайно, присутні, проте у випадку лазерної корекції ці ризики є мінімальними. Про це свідчить той факт, що лазерна корекція дозволена для виконання одночасно на обох очах, і вже через декілька годин Ви повертаєтесь до звичного способу життя.  

Після проведення лазерної корекції справді рекомендують обмежити важкі фізичні навантаження протягом 2-х тижнів.

Хоча, якщо у Вас короткозорість високого ступеню (понад 6 діоптрій), то займатись, наприклад, важкою атлетикою все ж не варто (через високий ризик відшарування сітківки) навіть без проведення лазерної корекції. Як правило, не рекомендують робити корекцію і тим, хто професійно займається силовими контактними видами спорту, де мають місце травми ока.

А от все інше – будь ласка: від дайвінгу до стрибків з парашутом і заняття альпінізмом.  На користь безпеки, тривалості і надійності результатів процедури лазерної корекції свідчить і той факт, що, наприклад, у США ця процедура виконується військовим і рекомендована агенцією NASA.

Лазерна корекція зору - швидкий і надійний результат відновлення зору, а найважливіше – завдяки корекції зору відкривається ще більше можливостей -  дивитися на світ без додаткових обмежень — окулярів і контактних лінз!

Дізнайтесь більше про лазерну корекцію зору vizex.lviv.ua

Медичний центр «Візекс» - понад 10 років досвіду.