Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Ще більше можливостей для пацієнтів у медичному центрі ВІЗЕКС

Сучасна офтальмологія стрімко розвивається. Свідченням цього є постійне впровадження нових методик у лікуванні офтальмологічних захворювань.

Фахівці «ВІЗЕКС» постійно стежать за інноваціями та впроваджують кращі з них у клінічну практику для підвищення якості надання послуг пацієнтам.

Нововведенням у медичному центрі є мікрохірургія катаракти з використанням одноразової системи для імплантації інтраокулярних лінз UltraSert® (Alcon).

Нова система поєднує в собі унікальні можливості максимально безпечної та точної мануальної імплантації асферичної інтраокулярної лінзи AcrySofIQ*(Alcon) та оптимізації процедури мікрохірургії катаракти.

Лінза в системі одразу складена виробником у положення, яке необхідне для введення в порожнину передньої камери, це забезпечує повну стерильність лінзи, зменшує кількість маніпуляцій хірурга та ризики ускладнень: розрив капсули, пошкодження лінзи і т.д. Конструкція системи UltraSert® забезпечує максимально м’яке введення та правильне розташування ІОЛ в капсульному мішку.

Система UltraSert® є апробованою та отримала європейський знак якості в червні 2015 року.