Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Світовий досвід лікарів медичного центру ВІЗЕКС у Відні

Фахівці медичного центру "ВІЗЕКС" - головний лікар медичного центру Андрій Гудзь та лікарі-офтальмологи Оксана Бушуєва і Галина Захаревич - взяли участь у двох міжнародних подіях для офтальмології: 18-ий Конгрес EURETINA та XXXVI Конгрес Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS), які відбулися 20-26 вересня у Відні (Австрія).

Конгрес ESCRS - це одне з найбільш знакових подій світового офтальмологічного суспільства, участь в якому є особливо важливою для підвищення професійного рівня офтальмологів.

У рамках конгресу фахівці медичного центру "ВІЗЕКС" мали нагоду ознайомитися з останніми новинками та актуальними науковими винаходами з напрямку офтальмології, обмінятися досвідом з колегами з інших країн, обговорити питання діагностики та лікування офтальмологічних захворювань, а також сучасні можливості хірургії.

Також фахівці медичного центру ВІЗЕКС щороку беруть участь в конгресі EURETINA. Традиційно на з’їзді обговорюють питання сучасної діагностики, хірургічного та лазерного лікування патології сітківки ока. Конференція дозволяє лікарям відстежувати найважливіші світові тенденції цих напрямків офтальмології.

Цьогоріч у роботі конгресу EURETINA взяли участь близько п’яти тисяч експертів і дослідників в області патології сітківки і склоподібного тіла з різних країн світу.