Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

У Вас катаракта і Ви не знаєте, який із «штучних кришталиків» обрати?

На основі проведених високоспеціалізованих обстежень фахівці медичного центру ВІЗЕКС допоможуть Вам обрати оптимальну модель «штучного кришталика» (інтраокулярну лінзу) для досягнення максимальних зорових функцій після оперативного втручання з приводу катаракти.

Оптична сила ІОЛ розраховується на основі індивідуальних анатомічних та оптичних параметрів очного яблука. Якщо у пацієнта до операції була короткозорість чи далекозорість, то ІОЛ розраховується з урахуванням аномалій рефракції ока. Залежно від вибору типу ІОЛ після проведеної операції пацієнт може назавжди забути про окуляри для далі і, навіть, для роботи на близькій відстані.

У медичному центрі ВІЗЕКС застосовують лише сертифіковані і апробовані моделі інтраокулярних лінз (ІОЛ) світових лідерів (Alcon, Zeiss, Oculentis), що є гарантією надійності та довговічності.

ІОЛ виготовлені з високоякісного акрилового матеріалу, який має високий коефіцієнт заломлення, що дозволяє розробляти лінзи надтонкими, навіть для  корекції зору великої оптичної сили.  Лінзи містять еластичний матеріал, що дає можливість імплантувати ІОЛ через мінімальний розтин (менше 1,8 мм).

Монолітна будова ІОЛ моноблокового типу (оптичні і опорні елементи розроблені єдиним блоком), забезпечує стабільне положення та надійну фіксацію лінзи в капсульному мішку.

У медичному центрі ВІЗЕКС використовують усі типи ІОЛ:

Мультифокальні асферичні ІОЛ з корекцією астигматизму (Lentis Oculentis (Німеччина), Acrysof ReSTOR Toric Alcon (США), Zeiss (Німеччина))

Торичні мультифокальні дифракційні ІОЛ, які поєднують в собі мультифокальні особливості ІОЛ з технологією корекції астигматизму (нерівномірності оптичної сили рогівки від 0,75 дптр і вище, яка зустрічається у 40 % пацієнтів). Імплантація мультифокальної асферичної ІОЛ з корекцією астигматизму дозволяє пацієнтам з рогівковим астигматизмом отримати високу гостроту зору на будь-якій відстані без додаткової окулярної корекції, застосовуючи тільки один етап хірургії.

Жовтий та ультрафіолетовий фільтри додатково забезпечують максимальний захист сітківки від вікової макулодегенерації та захист від розвитку «вторинної» катаракти.

 

Мультифокальні асферичні ІОЛ (Lentis Oculentis (Німеччина), Acrysof ReSTOR Alcon (США))

Революційні мультифокальні гнучкі ІОЛ на платформі моноблочної ІОЛ. Надає пацієнтові унікальну можливість отримати високу гостроту зору на усіх відстанях (близьких – для читання, середніх - для роботи за комп’ютером, дальніх – для перегляду телепередач, керуванням автомобілем, активного відпочинку тощо).

Мультифокальна асферична ІОЛ з жовтим фільтром містить мультифокальну оптичну частину, жовтий та ультрафіолетовий фільтри (максимальний захист сітківки від для попередження вікової макулодегенерації), захист від вторинної катаракти.

 

 

Монофокальні асферичні ІОЛ з корекцією астигматизму (Acrysof Toric Alcon (США))

Торична ІОЛ на платформі моноблочної ІОЛ, яка забезпечує не тільки оптичну функцію видаленого кришталика, але і одночасну корекцію доопераційного астигматизму. Таким чином, пацієнти, у яких до операції окрім катаракти наявний ще й астигматизм, після операції не потребують використання додаткової окулярної корекції для отримання максимальної гостроти зору вдалечінь.

Монофокальна асферична ІОЛ з жовтим фільтром і корекцією астигматизму містить торичну оптичну частину, жовтий та ультрафіолетовий фільтри (максимальний захист від вікової макулодегенерації), захист від вторинної катаракти.

 

 

Монофокальні асферичні ІОЛ (Acrysof IQ Alcon (США))

Унікальна асферична ІОЛ на платформі моноблочної ІОЛ, яка корегує сферичні аберації рогівки (відблиски, засвіти, ореоли) в умовах помірного та слабкого освітлення. Забезпечує високу роздільну здатність і якість зору. Сучасні технології лінзи забезпечують чіткий, ясний зір на довгі роки.

Монофокальна асферична ІОЛ з жовтим фільтром містить асферичну оптичну частину, жовтий  та  ультрафіолетовий фільтри (максимальний захист від вікової макулодегенерації), захист від вторинної катаракти.

 

 

Монофокальні сферичні ІОЛ (Acrysof Natural Alcon (США))

Моноблочна ІОЛ, оптика і опорні елементи якої виготовлені з єдиного матеріалу. Містить сферичну оптичну частину, ультрафіолетовий фільтр, захист від вторинної катаракти.

 

 

 

 

 

У медичному центрі ВІЗЕКС постійно стежать за новітніми розробками ІОЛ та використовують лінзи, які є прогресивними досягненнями провідних світових компаній-виробників ІОЛ і за своїми характеристиками є безпечними та високотехнологічними.

У нас є можливість імплантувати всі сертифіковані в Україні інтраокулярні лінзи преміум класу, що дозволяє пацієнту обрати для себе ІОЛ, яка максимально відповідатиме параметрам кожного ока, індивідуальним потребам та способу життя.

Запишіться до нас через сайт на пакет «Передопераційне обстеження» та отримайте додаткову знижку.

Деталі за телефонами: (032) 244 70 70, (050) 804 70 70.