Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Вітреоретинальна хірургія

У медичному центрі ВІЗЕКС® проводять складні вітреоретинальні оперативні втручання на задньому відрізку ока – сітківці і скловидному тілі.

Найчастіше вітреоретинальна хірургія проводиться з приводу відшарування сітківки, ускладненнях при діабетичній проліферативній ретинопатії, макулярній дірці, епіретинальних мембранах, вивихах кришталика в скловидне тіло тощо. Для лікування цих патологічних змін у медичному центрі ВІЗЕКС® застосовують вітреоретинальну хірургію.

Вітреоретинальна хірургія

Це складні хірургічні втручання, які проводяться на задньому відрізку ока з метою відновлення анатомічної будови внутрішніх структур очного яблука для часткового або повного відновлення зору пацієнта. У багатьох випадках вітреоретинальна хірургія - це єдина можливість зберегти зір, і чим раніше розпочати лікування, тим кращий результат можна отримати.

Вітреоретинальні операції у медичному центрі ВІЗЕКС® проводить досвідчений офтальмохіруг, лікар вищої категорії Олександр Филипчук, досвід хірургічної практики якого підтверджений понад 10 000 успішно виконаних операцій. Хірургія відбувається під місцевою анестезією та наглядом анестезіолога і триває в середньому одну годину.