Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Вперше у Західній Україні у лікуванні глаукоми застосовано імплантацію клапана EX-PRESS (Аlcon) у клініці “ВІЗЕКС”

Антиглаукомні операції – окремі, або в поєднанні з хірургією катаракти, на сьогодні є одним із найефективніших методів профілактики сліпоти внаслідок глаукоми. Синустрабекулектомія - як золотий стандарт оперативного втручання протягом багатьох років використовується офтальмохірургами світу як надійний і довготривалий хірургічний метод збереження зору при наявності глаукоми. 

Клапан EХ-PRESS - новітня розробка компанії Alcon – розширює можливості офтальмологів і дозволяє проводити лікування незалежно від ступеня важкості глаукоми, забезпечуючи ефективний контроль глаукоми і компенсацію внутрішньоочного тиску.

Мікроскопічний клапан із високотехнологічної сталі (завдовжки усього 2,64 мм) під час операції під контролем мікроскопа вводиться через мікророзтин розміром 0,6 мм і розташовується в передніх відділах ока, де автоматично фіксується і регулює внутрішньоочний тиск за рахунок програмованої швидкості відтоку рідини. Процедура з імплантацією клапана EX-PRESS вважається більш прогнозованою, менш травматичною і значно зменшує ризик виникнення ускладнень у післяопераційному періоді.