Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

У медцентрі "ВІЗЕКС" застосували новий препарат у лікуванні захворювань сітківки

Спеціалісти медичного центру «ВІЗЕКС» використали найновіший препарат у лікуванні вікової макулярної дегенерація (ВМД) - «Макуген» .

У світі понад 25 млн людей, старше 50 років, страждають від ВМД, яка є причиною значної втрати зору. Серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, надлишкова вага, паління, часті та довготривалі стреси, несприятливі екологічні умови, обтяжена спадковість є основними факторами ризику розвитку ВМД. Особливо небезпечною є так звана “волога” або ексудативна форма захорювання, яка у 90% випадків є причиною повної втрати зору.

Якщо при обстежені Вам встановлено діагноз ексудативна форма ВМД - не впадайте у відчай. Введення препарату «Макуген» здійснили справжню революцію у лікуванні вікових змін органа зору! На сьогодні «Макуген» є єдиним офіційно зареєстрованим в Україні препаратом для введення в порожнину склоподібного тіла (інтравітреальні ін’єкції), що забезпечує стабілізацію стану зорових функцій пацієнтів з ексудативною формою ВМД.

Принцип дії «Макугену» полягає у блокуванні фактора росту новоутворених судин VEGF  (Vascular Endothelial Growth Factor). Неповноцінні новоутворені судини є патогенетичною причиною погіршення зору при таких захворюваннях, як ВМД, діабетична ретинопатія, оклюзія гілки центральної вени сітківки. Результати застосування препарату «Макуген» вражають: у 75% пацієнтів,  яким проводилось лікування, відмічено сповільнення росту новоутворених судин та стабілізацію зорових функцій.

Досягти позитивних результатів у лікуванні ВМД можна тільки за умови вчасного проходження діагностичних обстежень із використанням оптичного когерентного томографа RTVue-100 (Optovue, США) і фундус-камери надвисокої роздільної здатності AFC 210 (Nidek, Японія) та введення препарату «Макуген». Відтепер це є можливим у спеціалізованому медичному центрі «ВІЗЕКС», у якій поєднано кращі стандарти світової офтальмології.