Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Як позбавитися вікової далекозорості раз і назавжди?!

Багато людей у віці 40–45 років відчувають дискомфорт при роботі на близьких відстанях. Це найчастіше пов'язано з тим, що природна лінза ока (кришталик) з віком втрачає свою еластичність і не може пристосовуватися до зміни фокусної відстані. Відчуваються труднощі при необхідності розглянути близько розташовані предмети - при читанні, рукоділлі, роботі за комп'ютером. Розвивається вікова далекозорість (‪‎пресбіопія‬). Пресбіопію іноді називають «захворюванням довгих рук», оскільки деякий час компенсувати пресбіопію можна за допомогою розміщення предмета на відстані витягнутої руки. За даними офтальмології пресбіопія зустрічається у 25-30% населення.

Існує кілька способів корекції порушень зору при розвитку пресбіопії. Найпростіший - підбір окулярів чи контактних лінз. Однак, якщо Ви в повсякденному житті вже носите окуляри, тоді Вам доведеться використовувати декілька пар окулярів, окремо для далі і окремо для роботи на близькій відстані. Якщо Ви хочете раз і назавжди позбутися від окулярів і контактних лінз, можна обрати мікрохірургічні методи лікування.

У медичному центрі ‪ВІЗЕКС‬ для корекції таких порушень зору як пресбіопія успішно використовують спеціальні мультифокальні лінзи AcrySof® ReSTOR® (Alcon, США), імплантація яких дозволяє однаково добре бачити як далеко, так і зблизька без використання окулярів. До того ж рефракційна заміна кришталика дозволяє уникнути необхідності проведення операції з приводу катаракти в майбутньому. У Вас ніколи не буде ‪катаракти‬!