Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

ESCRS 2019: міжнародний офтальмологічний конгрес

Завершився Конгрес Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів ESCRS 2019, який проходив у Парижі (Франція) протягом 14-18 вересня 2019 року.

Фахівці медичного центру «ВІЗЕКС» – головний лікар медичного центру, професор Андрій Гудзь та лікарі-офтальмологи Оксана Бушуєва, Галина Захаревич – повернулися з конгресу та поділилися враженням і новими знаннями з колегами медичного центру. Цьогорічна програма була насичена різноманітними подіями: сателітні симпозіуми, ветлаби, лекційні доповіді, зустрічі з експертами, практичні заняття. Здобуті знання і навики є стратегічно важливими для підвищення професійного рівня фахівців медичного центру.

У рамках конгресу ESCRS пройшов не менш важливий захід для офтальмологів – конгрес  Європейського глаукомного Товариства. Захід є абсолютно логічний і затребуваний для офтальмологів: часте поєднання захворювань катаракти і глаукоми у пацієнта, виникнення гіпертензії і глаукоми після хірургії катаракти, рефракційних операцій, вплив попередніх операцій при глаукомі на результати хірургічних втручань з приводу катаракти, поєднання рефракційних захворювань і вітреоретинальної патології вимагають узгоджених рішень у діагностиці і тактиці лікування пацієнта. Учасники мали нагоду познайомитися із останніми новинками у лікуванні глаукоми, обмінятися досвідом із колегами з інших країн, обговорити питання діагностики і лікування захворювання, а також сучасні можливості хірургії.

Європейський конгрес ESCRS 2019, одне з найзначніших подій в світовій офтальмології. Участь у таких міжнародних офтальмологічних заходах дозволяє лікарям медичного центру «ВІЗЕКС» бути завжди у центрі всіх новітніх досягнень та з успіхом застосовувати та пропонувати пацієнтам найсучасніші методи у лікуванні офтальмологічних захворювань.