Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Європейський конгрес офтальмологів в Амстердамі

  5-9 жовтня 2013р. у місті Амстердам (Нідерланди) відбувся XXXI щорічний конгрес Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів, в якому також взяли участь лікарі медичного центру Візекс®.

  Цього року з'їзд відзначався особливо насиченою програмою та рекордно великою кількість делегатів (понад 7 тис) з різних країн світу.

  В рамках  конгресу були висвітлені актуальні питання виконання хірургічних втручань на передньому відрізку ока: лазерних корекцій зору, операцій по заміні кришталика з приводу катаракти та з рефракційною метою, імплантацій різних типів інтраокулярних лінз, лікування кератоконусу та інших видів захворювань рогівки, операцій з приводу глаукоми і т. ін.

  Формат з'їзду у формі лекцій, інструкційних курсів та живих дискусій передбачав можливість кожному учаснику підвищити рівень знань проблематики та поділитись власним досвідом.

  Вперше впроваджений навчальний курс для молодих офтальмологів, що лише починають хірургічну практику. Особливу увагу спеціалістів привернула трансляція "живої" хірургії в режимі реального часу. Оперативне втручання з приводу катаракти проводилось з використанням інноваційних технології за допомогою фемтосекундного лазера та платформи CENTURION® Vision System фірми Алкон.