Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Повнооглядовий периметр Octopus 900 ( Haag-Streit, Швейцарія)

OCTOPUS 900 - 90° периметр поля зору, найбільш повнооглядовий, який існує сьогодні у світі. Швейцарське обладнання гарантує найвищу надійність та точність досліджень органу зору. 

Периметр OCTOPUS 900 має унікальні характеристики

ТОЧНІСТЬ

Периметр характеризується 100% фіксаційним контролем погляду, навіть якщо фіксація на деякий час втрачена. Пацієнти можуть вільно кліпати - без ризику вплинути на точність результатів. Автоматичне вимірювання діаметру зіниці дозволяє зробити точну оцінку і порівняти дані. Пропонує найбільш повну добірку стандартних діагностичних програм і основних тестів.

ШВИДКІСТЬ

Проведення периметрії з використанням скринінгової програми триває менше, ніж дві з половиною хвилини.  Додаткове програмне забезпечення для значно коротших експертиз дозволяє уникнути помилок, зумовлених втомою пацієнта при тривалому обстеженні.

ЗРУЧНІСТЬ ДЛЯ ПАЦІЄНТА

Наочна "сім в одному" роздруківка представляє найбільш повну інформацію, необхідну для оцінки результатів. Відтак, зручне планування апаратного столу передбачає вільний простір для ніг і доступ для будь-якого типу інвалідного візка. Сферичний купол Гольдмана гарантує точну статичну і кінетичну периметрію  у межах 90° від точки фіксації.