Logo Alt
(032) 244 70 70
(050) 804 70 70
вул. Наукова 96 Б

"Персоналізована" хірургія катаракти – інновація у напрямку офтальмології

Очі – найдорогоцінніший скарб, подарований нам природою. Завдяки процесу бачення ми отримуємо 90% інформації про довколишній світ. Утім, протягом життя ми не завжди знаходимо час стежити за змінами, які відбуваються із нашим зором, і настає така мить, коли починаєш розуміти, що все довкола стало не таким – зображення видаються нечіткими, розмитими.


Кожній людині, слід взяти собі за правило щорічно робити діагностичне обстеження з метою попередження захворювань органа зору, найпоширенішим з яких є катаракта. Причин для розвитку цієї недуги в екологічно забрудненому середовищі сьогодні є чимало.


Сучасні методи діагностування та лікування катаракти застосовують лікарі офтальмологічної клініки «ВІЗЕКС». Лише у «ВІЗЕКС» виконується «персоналізована» хірургія катаракти, яка дозволяє досягнути максимальних зорових функцій у пацієнтів з цією патологією.


«Технологія, реалізована у клініці, - розповідає головний лікар клініки, відомий хірург з 20-річним стажем Андрій ҐУДЗЬ, - дозволяє наряду із стандартною процедурою розрахунку оптичної сили «штучного кришталика» оцінити зображення, яке ним передається, враховуючи особливості оптичної сумісності даної моделі і рогівки пацієнта. Такий комплексний підхід забезпечує оптимальний зоровий комфорт для пацієнта і дозволяє здійснювати справжню «індивідуальну» корекцію зору пацієнта з катарактою, що є унікальним для України і країн колишнього СНД. Лише у «ВІЗЕКС» вперше забезпечено можливість продемонструвати пацієнтові ще до операції його очікуваний зір в залежності від типів існуючих «штучних кришталиків» і таким чином допомогти обрати оптимальне рішення для кожного, у кого є проблеми, зумовлені катарактою».