Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Як підготуватися до лазерної корекції зору

Завдяки сучасним технологіям виконання процедури лазерної корекції зору є швидким, безболісним та комфортно переноситься практично усіма пацієнтами. Обравши лазерну корекцію зору, Ви назавжди можете позбутися короткозорості, далекозорості і астигматизму!

Чи підходить Вам лазерна корекція?

Для того, щоб дізнатися, чи підходить Вам лазерна корекція, спершу необхідно пройти вузькоспеціалізоване дослідження (пакет «Рефракційний») у нашому центрі (запишіться через сайт).

Якщо Ви носите контактні лінзи, слід відмовитись від їх використання на сім днів включно з днем обстеження. Лікар-консультант розповість Вам про різновиди технологій лазерної корекції, їх переваги та можливі ризики.

Лазерна корекція не виконується у періоди вагітності та лактації. З метою профілактики інфекційних ускладнень під час проведення процедури використовуються антибактеріальні та інші медичні засоби, що можуть бути токсичними.

Приготування до лазерної корекції та її проведення

Якщо за результатами огляду сітківки Вам необхідно провести її укріплення, між цією процедурою та проведенням лазерної корекції зору повинно пройти не менше двох тижнів.

Готуючись до корекції, не потрібно здавати будь-які загальносоматичні лабораторні аналізи. Однак важливо, щоб у день запланованого втручання у пацієнта не було вірусної інфекції, підвищеної температури тіла, герпетичного висипання чи загострення хронічних захворювань.

За день до проведення лазерної корекції Вам зателефонує адміністратор медичного центру і повідомить час запланованого приходу. З Вами може бути присутня одна cупроводжуюча особа.

У день лазерної корекції зору:

•    не одягайте контактні лінзи;

•    споживайте їжу і воду, як звичайно;

•    оберіть одяг, в якому Вам комфортно і зручно;

•    не наносіть косметику на обличчя, в тому числі парфуми та лосьйони;

•    при сонячній погоді рекомендуємо взяти сонцезахисні окуляри.

Фахівці медичного центру проведуть остаточні офтальмологічні дослідження і порівняють результати із попередньо виконаними.

Завдяки  унікальним технологіям у Вас буде можливість оцінити прогнозовану якість зору, враховуючи індивідуальні параметри оптичної системи Вашого ока ще до проведення процедури.

Ви зможете отримати відповіді на запитання про очікувані результати, можливі ризики та ускладнення, що наведені у письмовій згоді на медичне втручання та у договорі про надання медичних послуг, що підписуються у день проведення корекції (взірці цих документів Ви отримаєте напередодні).

Вас огляне анестезіолог. Тривалість виконання корекції на одному оці 10-15 хвилин. Лазерна корекція виконується під місцевою крапельною анестезією без використання жодних ін’єкцій в очне яблуко чи в ділянку біля нього. Тривалість перебування в медичному центрі приблизно 4-5 годин.

Після завершення процедури лазерної корекції:

•    протягом години Вас ще раз огляне лікар-офтальмолог;

•    Ви отримаєте необхідні очні краплі і пам’ятку пацієнта, в якій вказані рекомендовані обмеження та режим застосування ліків на період відновлення;

•    отримавши вичерпну інформацію, Ви зможете повернутися додому.

А як після лазерної корекції?

Вам обов’язково необхідно прийти на контрольний огляд у медичний центр, попередньо узгодивши час із адміністратором, наступного дня, через 7-14 днів та через один-два місяці після проведення процедури або частіше, у разі необхідності.

Ці огляди для Вас безкоштовні!

Протягом першого тижня після корекції діятимуть незначні обмеження на тривалу роботу за комп’ютером та важку фізичну працю. Якщо Ви працюєте і Вам потрібен листок непрацездатності, його можна оформити у лікаря-офтальмолога за місцем проживання на основі виписки медичного центру. Для Вашої зручності з’ясуйте це питання напередодні.

Надалі рекомендовані профілактичні огляди кожних один-два роки, оскільки проведення процедури лазерної корекції не впливає на настання фізіологічних змін та не виключає наявність офтальмологічних захворювань, що можуть стати причиною погіршення зору.

Інформація для пацієнтів з інших міст

При потребі адміністратор також допоможе забронювати готель, щоб проведення процедури було для Вас максимально зручним і комфортним.

 

Готелі, розташовані поблизу

 медичного центру ВІЗЕКС

Приблизний час ходьби від готелю до медичного центру

Вартість проживання

за добу

Urban Hotel,

вул. Наукова, 59,

тел. (068) 907-97-97

 

3 хв

 

від 560 грн

Супутник,

вул. Княгині Ольги, 116,

тел. (032)244-43-90

 

11 хв

 

від 850 грн

Гелікон,

вул.Кульпарківська, 230,

тел. (032) 242-07-04

 

9 хв

 

від 450 грн

Гетьман,

вул. Володимира Великого, 50,

тел. (032) 264-99-81

 

11 хв

 

від 600 грн

Дякуємо, що обрали медичний центр ВІЗЕКС!