Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Головний лікар Андрій Гудзь прийняв участь у засіданнях круглих столів в рамках міжнародної конференції в Одесі "Філатовські читання"

Філатівський читання. Щорічна Міжнародна конференція офтальмологів під такою назвою стартувала в Інституті імені Філатова 24 травня 2012 р. З медичними доповідями на актуальні теми на читаннях виступили офтальмологи з десяти країн світу.

Головний лікар медичного центру  ВІЗЕКС® Андрій Гудзь, керівник кафедри офтальмології  факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького також прийняв участь у цьогорічній конференції, а також виступив учасником засідань тематичних круглих столів, які відбувались в рамках конференції.

Учасники конференції ознайомилися з останніми досягненнями як вітчизняних, так і зарубіжних фахівців. Крім того, учасники філатівських читань мали можливість ознайомитися з сучасними лікарськими засобами, виробами медичного призначення та спеціалізованими виданнями на спеціальній виставці. Міжнародна конференція офтальмологів завершилася 25 травня.