Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Лікарі медцентру “ВІЗЕКС” ознайомились із останніми досягненнями в офтальмології на конгресах EURETINA та ESCRS в Парижі

У  Парижі (Франція) з 2 по 8 вересня 2010 р. у Палаці конгресів вперше за всю історію відбулося одразу два офтальмологічні конгреси:  Європейське Товариство ретинальних спеціалістів (EURETINA) та Європейське Товариство катарактальних та рефракційних хірургів (ESCRS).

Учасниками EURETINA та ESCRS були провідні фахівці в напрямку офтальмології. Участь у конгресі прийняли також і лікарі медичного центру “ВІЗЕКС”, а саме головний лікар медичного центру, відомий катарактальний хірург Андрій Гудзь, який є постійним членом  Європейського Товариства катарактальних та рефракційних хірургів, а також   лікарі-офтальмологи Оксана Бушуєва та Галина Талаш.

Під час церемонії відкриття президент конгресу EURETINA доктор Білл Ейлвард сказав, що за останні роки роль і значення даного конгресу істотно зросли. «Нам, як фахівцям у напрямку лікування патологій сітківки, слід поділитися своїми знаннями та досвідом з офтальмологами інших спеціалізацій. Власне тому, так важливо, що обидва конгреси ESCRS і EURETINA проводяться товариствами спільно у Палаці конгресів», -  зазначив доктор Білл Ейлвард.

У ході конгресу EURETINA на пленарних засіданнях, так і на двох спільних сесіях EURETINA/ESCRS прозвучали останні розробки авторитетних спеціалістів у галузі лікування захворювань органа зору. Програма товариств була насиченою іншими важливими науковими подіями, які включали доповіді провідних офтальмологів за останніми розробкам, впровадженим у клінічну практику в 2009-2010 роках. Інноваційні досягнення та методики були висвітлені в ході симпозіумів EUROLAM, Амстердамських дебатів  з приводу захворювань сітківки, англо-французького ретинального симпозіуму (CFSR/ BEAVRS) і фан-клубу  EURETINA .