Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Лікарі центру ВІЗЕКС® прийняли участь у європейському Конгресі


З 13 по 17 вересня 2014 року в Лондоні (Великобританія) відбувся ХХХІІ Конгрес Європейського Товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS). Це один із найбільш представницьких форумів, який збирає понад 5 000 практикуючих офтальмологів і вчених з усього світу.

Лікарі медичного центру ВІЗЕКС® - головний лікар Андрій Гудзь, офтальмологи Олена Білоруська та Юлія Глущак – традиційно прийняли активну участь у роботі цьогорічного європейського Конгресу, де мали можливість прийняти участь у обговореннях та навчаннях, присвячених лікуванню катаракти і рефракційній хірургії на світовому рівні. Знайомство з новітніми досягненнями світової офтальмології дозволяє завжди бути на крок попереду та пропонувати мешканцям регіону найсучасніші технології у лікуванні захворювань органа зору.

Програма конгресу передбачала обговорення доповідей за широким спектром проблем сучасної офтальмології. Це і сучасні методи лікування катаракти, судинних захворювань, діабетичної ретинопатії, хірургії переднього та заднього відрізка сітківки, вітреоретинальної хірургії.

Європейський конгрес катарактальної та рефракційної хірургії щорічно супроводжується виставкою передового медичного офтальмологічного обладнання провідних світових фірм-виробників. У рамках виставки кожен із учасників з’їзду мав можливість не тільки ознайомитися з останніми новинками в галузі лікування катаракти та рефракційної хірургії, а й взяти участь у спеціально організованих навчально-тренувальних курсах (WetLab).