Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Лікування кератоконусу методом крос-лінкінгу

Кератоконус - захворювання очей, яке призводить до поступового витончення і деформації рогівки. Як наслідок, розвивається короткозорість і астигматизм, зір погіршується.

Причина виникнення кератоконусу точно не відома, проте пов'язана з порушенням життєдіяльності клітин рогівки - кератоцитів, які регулюють процес синтезу і руйнування колагену - матеріалу, який зумовлює міцність рогівки. Порушення балансу складових цього біохімічного процесу призводить до порушення зв'язків між колагеновими волокнами і втратою щільності рогівки.

Кератоконус виникає в молодому віці і починається з розвитку астигматизму. Зазвичай, спочатку пацієнти підбирають окуляри або лінзи. Запідозрити кератоконус змушує швидке погіршення зору, збільшення ступеня короткозорості та астигматизму і зміна форми рогівки. З часом стає неможливим підібрати комфортні окуляри чи лінзи.

Медичний центр ВІЗЕКС® обладнано необхідним і сучасним обладнанням для проведення діагностичних обстежень пацієнтів із кератоконусом. Оптичні топограф і томограф дають можливість детально дослідити рогівку, отримати її тривимірне зображення і проаналізувати її стан. Діагноз кератоконус можна встановити в найбільш ранніх стадіях захворювання.

В останнє десятиліття з'явилася можливість терапевтичного лікування кератоконуса, яка дозволяє уникнути операції з пересадки рогівки. Це метод крос-лінкінгу і ультрафіолетового зрощення (UltraViolet-Crosslinking-UV-X), який успішно застосовують у медичному центрі ВІЗЕКС®.

Крос-лінкінг підвищує щільність рогівки, зупиняє процес прогресування кератоконуса і дозволяє уникнути кератопластики.

 

Дізнавайтесь більше – лікування кератоконусу, вартість процедури крос-лінкінгу, запис на діагностичне обстеження (пакет КЕРАТОКОНУС).

 

Лікування кератоконусу методом крос-лінкінгу забезпечує:

  • стабілізацію (зменшення) розвитку кератоконусу;

  • зупинку таких процесів, як витончення і випинання рогівки;

  • потовщення рогівки (зменшення короткозорості та астигматизму);

  • можливість уникнення кератопластики.