Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Міжнародний з’їзд офтальмологів в Одесі

26-27 травня 2011 р. в м.Одесі відбувалась науково-практична конференція офтальмологів з міжнародною участю "Філатовські читання", присвячена 75-річчю з дня заснування ДУ "Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова Національної академії медичних наук України".

Учасниками  з'їзду були офтальмологи з України, Росії та 10 країн світу. Участь у конференції прийняв головний лікар медичного центру “ВІЗЕКС”, керівник кафедри офтальмології  факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Голова Львівського обласного товариства офтальмологів Андрій Гудзь.

У ході конференції учасники мали нагоду поділитися досвідом та новітніми розробками в галузі офтальмології зі своїми колегами. Програмою конференції були передбачені наступні науково-практичні питання, що в подальшому обговорювались учасниками, а саме: організація офтальмологічної допомоги; покращення спеціалізованої допомоги при офтальмологічних захворюваннях; тканинна терапія в профілактиці та лікуванні офтальмологічних захворювань; організаційні питання товариств офтальмологів Україні; «жива» хірургія.
 
У рамках конференції також була  проведена виставка сучасних лікарських засобів, виробів медичного призначення і спеціалізованих видань. На виставці учасники конференції  ознайомилися з останніми досягненнями вітчизняних і закордонних компаній.