Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

"Інтелектуальна" операційна у медцентрі ВІЗЕКС®

У медичному центрі ВІЗЕКС® хірургічні операції проводяться зі застосуванням інноваційних хірургічних систем. Операційну медичного центру обладнано революційним устаткуванням, яке, на сьогодні, є одним із останніх розробок провідної американської компанії. Таким комплексом обладнані офтальмологічні центри світу – Сharles Retina Institute (Мемфис, США), Santa Chiara Hospital (Пиза, Италия), Eye Clinic (Афіни, Греція). Отож пацієнти центру ВІЗЕКС® можуть отримувати хірургічні послуги на високоточному офтальмологічному обладнанні.

У комплекс хірургічного обладнання входить Constellation Vision System та Centurion Vision System, яке дозволяє  максимально ефективного і безпечно проводити хірургічні втручання з приводу катаракти і захворювань сітківки.

Constellation Vision System – це поліпшена версія відомих офтальмохірургічних приладів Accurus і Infiniti, які раніше застосовувались при хірургії в медичному центрі ВІЗЕКС®.

Constellation Vision System – це величезний крок вперед у хірургії катаракти і сітківки. З появою нового обладнання хірургія катаракти стала максимально безпечною для пацієнта і, що важливо, комфортною для хірурга. Особливо інноваційне обладнання відзначили вітреоретинальні хірурги, які проводять оперативні втручання на сітківці та скловидному тілі. Constellation Vision System оснащено багатьма технологічними нововведеннями та функціями. Насамперед, це розмір наконечника вітреотома, який робить на 25% менший мікропрокол, ніж попередні моделі.  Це означає, що око піддається меншому травмуванню і швидше проходить реабілітація тканин ока та досягаються кращі результати після операції. 

 

 

Centurion Vision System – це офтальмологічна система для хірургії з приводу катаракти, яка контролює кожен крок операції і дозволяє проводити оперативне втручання на вищому рівні і з мінімальним ризиком ускладнень. Обладнання автоматично контролює і підтримує внутрішньоочний тиск під час операції, що дозволяє хірургу сконцентруватись на процедурі проведення хірургії катаракти для отримання кращих результатів операції.

Офтальмохірурги усього світу підтверджують, що комплекс обладнання, який включає систему Constellation Vision System та «інтелектуальну» система для хірургії катаракти Centurion, - це справді революційне обладнання для хірургії катаракти і сітківки сьогодні. Всі нововведення, реалізовані в системі офтальмологічного обладнання, дозволяють проводити хірургію швидше і на найвищому рівні безпеки.