Logo Alt
(050) 804 70 70

(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Ще більше можливостей для пацієнтів у клініці “ВІЗЕКС” - дослідження переднього відрізку ока за допомогою унікального приладу

Топограф Allegro Oculyzer унікальний діагностичний прилад провідного  виробника офтальмологічного обладнання WaveLight AG (Німеччина), призначений для проведення комп'ютерної топографії рогівки і дослідження переднього відрізку ока.

Allegro Oculyzer базується на технології Pentacam (ротаційного тривимірного сканування), в якій застосовується обертова камера  Шеймфлюга (Scheimpflug). Втім, у Allegro Oculyzer використовується вдосконалена система вимірювань топографії рогівки та аналіз всієї передньої камери ока, що дає набагато більше можливостей при різних видах лікування на передньому відрізку ока.

Allegro Oculyzer дозволяє здійснювати сканування переднього відрізку ока всього за 2 секунди і отримати до 50 зображень оптичного зрізу. Allegro Oculyzer розраховує тривимірну модель переднього відрізку на підставі аналізу 25 000 реальних  точок. У рухомій тривимірній моделі формуються зображення передньої і задньої поверхні рогівки, райдужної оболонки і кришталика. Розраховується і відображається топографія і пахіметрія  передньої і задньої поверхні рогівки від краю до краю.

Результати вимірювання відтворюються на екрані монітора у вигляді кольорових карт, діаграм і тривимірних зображень, що  дозволяють лікарю детально ознайомити пацієнта  із результатами проведення діагностичних процедур.

Завдяки унікальному приладу Allegro Oculyzer спеціалісти офтальмологічної клінки “ВІЗЕКС” зможуть запропонувати ще більший  спектр офтальмологічних послуг для пацієнтів, від стандартних процедур до найскладніших операцій на всій поверхні рогівки. Allegro Oculyzer дозволяє проводити:

  • діагностику широкого ряду патологій переднього відрізку ока;
  • діагностику і моніторинг різних травм і захворювань рогівки, в тому числі кератоконуса;
  • повне передопераційне обстеження пацієнтів щодо проведення операцій на рогівці (рефракційна хірургія, персоналізована абляція, контроль стану рогівки після оперативних втручань);
  • діагностику та моніторинг пацієнтів з глаукомою;
  • діагностику та моніторинг пацієнтів з катарактою;
  • корекцію тонометричних значень внутрішньоочного тиску з урахуванням індивідуальних властивостей рогівки;
  • розрахунок інтраокулярних лінз (ІОЛ) для пацієнтів, які перенесли операцію ЛАСІК.