Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Ще більше можливостей для пацієнтів з астигматизмом

У медичному центрі “ВІЗЕКС” розпочато імплантацію асферичних торичних мультифокальних інтраокулярних лінз AcrySof IQ ReSTOR Multifocal Toric  (Alcon , ART ІОЛ) при катаракті.

Офіційна презентація ART ІОЛ  відбулась восени  2010р. у Парижі (Франція)  під час з’їзду Європейського Товариства катарактальних  і рефракційних хірургів (ESCRS), участь в якому прийняв головний лікар медичного центру “ВІЗЕКС”, відомий офтальмохірург в Україні та за кордоном Андрій Гудзь.

“Нова ІОЛ базується на платформі ІОЛ AcrySof (Alcon) і розроблена спеціально для пацієнтів, які  хворі на катаракту і мають астигматизм, - розповідає Андрій Гудзь. - Імплантація  ART ІОЛ  дозволяє цій групі пацієнтів отримати якісний зір на всіх відстанях і значно зменшити залежність від окулярів. Дана лінза об’єднує переваги лідера ринку мультифокальних лінз - AcrySof IQ ReSTOR +3 add і   ІОЛ для корекції астигматизму AcrySof IQ Toric.

Перші пацієнти медичного центру, яким імплантовано AcrySof IQ ReSTOR (Alcon) Multifocal Toric, підтвердили  високу ступінь задоволеності отриманими результатами.