Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Ще більше можливостей для пацієнтів з астигматизмом у медичному центрі ВІЗЕКС®

У медичному центрі ВІЗЕКС® - одній із перших в Західній Україні було розпочато імплантацію асферичних торичних мультифокальних інтраокулярних лінз AcrySof IQ ReSTOR Multifocal Toric  (Alcon, ART ІОЛ) при катаракті. Пацієнти, яким було імплантовано AcrySof IQ ReSTOR (Alcon) Multifocal Toric, підтвердили  високу ступінь задоволеності отриманими результатами.

Сьогодні медцентрі ВЗЕКС® пропонує ще більше можливостей для пацієнтів, які мають катаракту і астигматизм. Нещодавно у клініці було проведено імплантацію нової моделі AcrySof IQ ReSTOR (Alcon) Multifocal Toric - Т2, яка розширює спектр вибору моделей ІОЛ для пацієнтів з астигматизмом.

“Нова ІОЛ базується на платформі ІОЛ AcrySof (Alcon) і розроблена спеціально для пацієнтів, у яких, крім катаракти, наявний ще й  астигматизм, - розповідає головний лікар медичного центру Андрій Гудзь. - Імплантація  ART ІОЛ  дозволяє цій групі пацієнтів отримати якісний зір на всіх відстанях і значно зменшити залежність від окулярів. Дана лінза об’єднує переваги лідера ринку мультифокальних лінз - AcrySof IQ ReSTOR +3 add та ІОЛ для корекції астигматизму AcrySof IQ Toric".