Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Ще більше можливостей персоналізованої хірургії катаракти

  Медичний центр ВІЗЕКС® отримав ексклюзивне право імплантації у Західній Україні наступного покоління мультифокальних інтраокулярних лінз (ІОЛ), які застосовуються при операціях факоемульсифікації катаракти

  Інноваційна ІОЛ компанії Алкон США (AcrySof IQ ReSTOR SV25T0 (+2,5 дптр.), розроблена на платформі перевіреної часом мультифокальної ІОЛ AcrySof IQ ReSTOR SN6AD1 та поєднує переваги дифракційних і рефракційних технологій разом з оптимальним високотехнологічним принципом аподизації.

  Аподизація дозволяє досягти плавного переходу мультифокальної оптичної системи ока від ближнього фокусу до дальнього та адаптації до різних умов освітлення.

  Унікальність SV25T0 у порівнянні з попередньою ІОЛ полягає у формуванні максимально якісного зору зблизька на близькій та середній відстанях (45 см – 1,0 м) і вдалечінь (5 м і далі).

  Завдяки цьому створюються оптимальні умови для роботи з мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками, клавіатурою, монітором комп’ютера і т.д., при одночасному якісному зорі вдалечінь у побутових умовах (телевізор) та водінні автомобіля.

  Пацієнти медичного центру ВІЗЕКС®, які обрали для імплантації AcrySof IQ ReSTOR SV25T0, підтвердили високу ступінь задоволення якістю зору, незалежність від окулярів і з радістю обрали б ІОЛ ще раз та рекомендували її своїм знайомим і близьким.