Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Навчальний семінар з нагоди Всесвітнього дня боротьби з глаукомою

Вперше у Львові, 12 березня з нагоди  Всесвітнього дня боротьби з глаукомою в медичному центрі «ВІЗЕКС» відбудеться  семінар на тему  «Збережи свій зір! Скажи «Ні» глаукомі!».


У 2008 році Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила 12 березня Всесвітнім днем  боротьби з глаукомою.  Відтоді, у світі проводять просвітницькі заходи, різноманітні акції, навчальні семінари,  які  апелюють до свідомості громадян та закликають до проходження ними діагностичних обстежень органа зору.

Медичний центр «ВІЗЕКС» теж приєднуться до світової спільноти та оголошує День відкритих дверей з нагоди Всесвітнього дня  боротьби з глаукомою із залученням до участі в семінарі журналістів, а також пацієнтів, хворих на глаукому, або ж тих, хто хоче уникнути цієї недуги. Метою даного заходу є привернути увагу суспільства до підступної хвороби, яку часто називають «злодійкою, яка непомітно краде зір».

Вестиме просвітницький семінар головний лікар медичного центру “ВІЗЕКС», кандидат медичних  наук, завідувач кафедри офтальмології Лmвівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, голова Львівського обласного товариства офтальмологів Андрій ГУДЗЬ.

Учасники семінару, які 12 березня завітають у медичний центр «ВІЗЕКС» (попередньо зареєструвавшись на участь у семінарі), матимуть нагоду отримати вичерпну  інформацію про хронічне захворювання очей – глаукому. Не менш важливим є і той факт, що відвідувачі зможуть переглянути відеоматеріали про види та форми глаукоми, причини виникнення, ознаки та перебіг захворювання завдяки сучасним мультимедійним технологіям, якими володіє  медичний центр (це «ноу-хау» вирізняє «ВІЗЕКС» з-поміж інших офтальмологічних установ України).     

Дата та час проведення семінару: 12 березня 2010 р., 10.00 год.

Адреса проведення семінару:  медичний центр «ВІЗЕКС», м.Львів,  вул. Наукова, 96 Б.
Обов’язковим є попередній запис  відвідувачів та акредитація журналістів за  тел. (032) 244 70 70.