Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Склеральні лінзи – ефективний метод лікування складних захворювань рогівки

Рогівка – прозора сферична частина зовнішньої оболонки ока, через яку світло потрапляє в око. Від форми рогівки (діаметру, кривизни) та її прозорості залежить якість зору. Будь-які порушення форми рогівки, її прозорості та цілісності призводять до зниження гостроти та якості зору, а в деяких випадках світлобоязні, сльозотечі та неприємних відчуттів.

У медичному центрі «ВІЗЕКС» для лікування захворювань рогівки пропонують підбір жорстких склеральних контактних лінз від компанії Soflex (Ізраїль). Лінзи виготовляються за індивідуальним замовленням, враховуючи біометричні характеристики органу зору пацієнта, та застосовуються для корекції оптичних порушень, пов'язаних з особливою формою рогівки (кератоконус, рубці рогівки, стани після лазерної корекції та радіальних насічок). Склеральні лінзи — це газопроникні жорсткі контактні лінзи, які повністю покривають поверхню рогівки, опираючись на склеру. Оскільки центральна частина таких лінз не торкається поверхні ока, між лінзою та рогівкою утворюється “слізна лінза”, яка виконує захисну та оптичну функції.

Склеральні лінзи стійкіші, ніж звичайні газопроникні жорсткі лінзи та майже не піддаються зсуву при кліпанні, що особливо важливо при кератоконусі та інших захворюваннях рогівки.

Показання для застосування склеральних лінз:

Ектазія рогівки (кератоконус, кератоглобус, периферична прозора дегенерація рогівки та інші)

Іррегулярна поверхня рогівки

Стани після радіальних кератотомій та лазерної корекції зору

Стани після пересадки рогівки

Виражений синдром “сухого” ока

Посттравматичні помутніння та рубці рогівки

Захворювання передньої поверхні ока (нитчастий кератит, нейротрофічний кератит, синдром Сьoгрена, синдром Стівенса-Джонса)

Непереносимість будь-яких інших типів контактних лінз 

Лікування захворювань рогівки — складний процес, але за допомогою сучасних методів, високоточного обладнання та своєчасному зверненню можна досягти позитивного результату. Не зволікайте, звертайтесь до досвідчених спеціалістів медичного центру "ВІЗЕКС".

Точний діагноз забезпечить швидке і гарантоване лікування захворювань рогівки.