Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

У медичному центрі “ВІЗЕКС” діє спеціалізоване відділення лазерних методів лікування захворювань сітківки

У медичному центрі ВІЗЕКС® захворювання сітківки можна виявити задовго до його клінічних проявів,  коли інші діагностичні методи є неефективними. Для цього проводять пошарове дослідження сітківки скануючим лазерним променем за допомогою оптичного когерентного томографа OptoVue (RtVue, США)  і фотографування сітківки та зорового нерва за допомогою фундус-камери надвисокої роздільної здатності AFC 210 (Nidek, Японія).

Найефективніший метод боротьби зі сліпотою при діабетичній ретинопатії є фотокоагуляція сітківки. Даний метод допомагає попередити розвиток новоутворених судин (проліферативної діабетичної ретинопатії) та зменшити набряк сітківки (діабетичну макулопатію). Лазерна коагуляція не потребує загальної анестезії, проводиться амбулаторно і триває, в середньому, 15 хвилин.

Окрім лазерного лікування діабетичної ретинопатії, у медичному центрі ВІЗЕКС® проводять лазерне лікування при периферичній дегенерації, оклюзії центральної вени, розривах сітківки, а також при центральній серозній хоріоретинопатії, глаукомі, вторинній катаракті. Для цього застосовують решітчасту і панретинальну фотокоагуляція (за діабетичної ретинопатії); трабекулопластику, гоніопластику, іридектомію (при глаукомі); капсулотомію (при катаракті) та синехіотомію.