Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Як вилікувати катаракту? “Персоналізована” технологія у медцентрі “ВІЗЕКС”

Одним з найбільш поширених захворювань органа зору, яким страждають люди різних вікових груп, є катаракта. Кожна друга людина в світі 50-ти років знає, як поступово погіршується зір, зображення стає нечітким, розмитим - немов перед очима з'являється димова завіса, що заважає сприймати навколишній світ.

Погіршення зорових функцій відбувається в результаті помутніння природного кришталика ока. І лише заміна цього кришталика на штучний може повернути людині повноцінний зір.

Але ж який із “штучних кришталиків” найкраще обрати для імплантації? Вперше в Україні лише у медичному центрі “ВІЗЕКС” (м.Львів) пацієнт ще до операції шляхом  індивідуального підбору моделі інтраокулярної лінзи (ІОЛ) може наочно оцінити прогнозовану якість зору, яку він отримає після операції.

Інноваційна технологія, яка успішно реалізована у медичному центрі “ВІЗЕКС”, дозволяє  здійснювати справжню «персоналізовану» корекцію зору пацієнта з катарактою. Це означає, що одночасно із стандартною процедурою розрахунку оптичної сили «штучного кришталика», пацієнт ще до операції може наочно оцінити якість відтворення зображення, яке передається даним типом «штучного кришталика», враховуючи особливості оптичної сумісності даної моделі з рогівкою пацієнта. Такий комплексний підхід у лікуванні катаракти забезпечує оптимальний зоровий комфорт для пацієнта.

Завдяки технології “персоналізованої” хірургії катаракти фахівці медичного центру "ВІЗЕКС" допомагли багатьом пацієнтам обрати оптимальне рішення при  індивідуальному підборі моделі ІОЛ та повернути унікальний дар — бачити світ у всій красі!