Logo Alt
(050) 804 70 70
(032) 244 70 70
(097) 244 70 70
з питань лазерної корекції зору
вул. Наукова 96 Б

Застосування пристрою Ex-Press - альтернатива у хірургії глаукоми

Майже десять років поспіль щорічно у березні офтальмологи усіх країн світу проводять тиждень боротьби з глаукомою. Захворювання є важливою соціально-медичною проблемою, так як розвивається непомітно, поступово, в більшості випадків безболісно і може призвести до втрати зору. Саме це є причиною того, що пацієнти звертаються до лікаря надто пізно, коли уже відбулися незворотні зміни, пов’язані з прогресуючою атрофією зорового нерва.

Повністю вилікувати глаукому неможливо - захворювання, зазвичай, переходить в хронічну форму. Однак, за умови ретельного моніторингу, своєчасного та якісного лікування, можна зберегти високі зорові функції протягом тривалого часу.

Сьогодні лікування глаукоми можливе навіть тоді, коли медикаментозне чи лазерне лікування не дає бажаного результату. В останні роки перевагу надають хірургічному лікуванню з імплантацією пристрою для фільтрації внутрішньоочної рідини Ex-Press. Прогнозованість оперативного втручання та малоінвазивний спосіб проведення дозволяє забезпечити високу ефективність результатів хірургії і знижують ризик виникнення ускладнень.

11-12 березня 2017 року у м. Тбілісі (Грузія) відбулося засідання хірургічного Клубу на тему: «Хїрургічне лікування глаукоми з імплантацією пристрою Ex-Press GFD». Резидентами клубу були 12 провідних спеціалістів з України, Грузії та Вірменії. На зустрічі було обговорено актуальні питання щодо результатів застосування пристрою Ex-Press в хірургії глаукоми.

Головуючим клубу був запрошений головний лікар медичного центру ВІЗЕКС - Андрій Гудзь, який має чималий успішний досвід проведення хірургії глаукоми з використанням пристрою для фільтрації внутрішньоочної рідини Ex-Press у Західному регіоні.

Учасники семінару константували, що хірургічне лікування глаукоми із застосуванням пристрою Ex-Press відмінно зарекомендувало себе у вітчизняній та міжнародній практиці і широко використовується у цілому світі.

На сьогодні хірургічне втручання із використанням пристрою Ex-Press - альтернатива у лікуванні глаукоми, яка може стати справжнім шансом зберегти зір тоді, коли інші методи вже недієві.